تداوم تعطیلی مهدهای کودک ورشکستگی آن‌ها را رقم می‌زند
کد خبر: 1005570
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Das
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
معاون بهزیستی خراسان رضوی:
معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: تداوم تعطیلی مهدهای کودک ورشکستگی آنها و بیکاری افراد شاغل در این مجموعه‌ها را رقم می‌زند.

غلامحسین حقدادی  در جمع خبرنگاران افزود: تعطیلی مهدهای کودک به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در حالی ادامه دارد که برخی موسسات ارایه خدمات به کودکان از جمله مهدهای قرآنی و خانه‌های بازی، مقررات عدم پذیرش ندارند.

وی بیان کرد: مهدهای کودک به رغم استانداردها و دانشی که برای رعایت پروتکل های بهداشتی دارند، همچنان با ممنوعیت بازگشایی مواجهند.

معاون بهزیستی خراسان رضوی گفت: با ادامه تعطیلی این مراکز نه تنها اشتغال هشت هزار نفر در مهدهای کودک استان بلکه اشتغال زنان شاغل و سرپرست خانوار که کودکان خود را در این مراکز نگهداری می‌کنند نیز به خطر می‌افتد.

وی افزود: تداوم این روند ورشکستگی مهدهای کودک در این استان را موجب می‌شود و مهر ماه امسال شاهد کاهش فعالیت این مراکز خواهیم بود.

حقدادی ادامه داد: تاکنون بیش از ۲۰ درصد مهدهای کودک استان تقاضای تعطیلی داشته‌اند و این روند باتوجه به سابقه، مهارت و دانشی که در این مراکز برای نگهداری و آموزش کودکان وجود دارد وضعیت نامناسب برای آینده آموزش کودکان زیر ۶ سال ایجاد خواهد کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار