احتمال لغو اجرای تئاترهای خراسان رضوی تا پایان امسال
کد خبر: 1005568
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Daq
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی مطرح کرد:
رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی گفت: با توجه به صحبت‌هایی که در مورد احتمال شیوع موج دوم کرونا در فصل پائیز وجود دارد به نظر می‌رسد تئاتر تا پایان امسال تعطیل باشد و وضعیت بسیار در این زمینه بد است.

آرش خیرآبادی اظهار کرد: شرایط تئاتر استان و مشهد در حال حاضر بسیار افتضاح است؛ پروتکل قبلی تهیه شده برای اجرای تئاتر شرایط بسیار سختی داشت و عملا اجرا را غیرممکن می‌کرد.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی بیان کرد: داستان این است که اجرای پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی تناسبی با باز کردن سالن‌ها با محدودیت‌هایی که در سالن داریم ندارد.

خیرآبادی افزود: تعداد اجراهای در نوبت بسیار زیاد است و این اجراها نمی‌توانند در چند نوبت اجرا شوند زیرا کسی صبح که برای تماشای تئاتر نمی‌رود؛ سالن‌های ما و صندلی‌های ما محدود است و وقتی قرار باشد فاصله‌گذاری اجتماعی نیز رعایت شود عملا شرایط غیرقابل تحقق است.

وی تصریح کرد: تنها راه در شرایط فعلی این است که دولت و ارگان‌های متولی از گروه‌های تئاتری حمایت مالی کند و اجراها نیز با پروتکل‌ها جلو برود اما مابه‌التفاوت صندلی‌های خالی از سوی ارگان‌های متولی به عنوان پول بلیت پرداخت شود تا حمایتی از اجراها صورت گرفته و تئاتر نیز لنگان لنگان جلو برود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار