ربودن زن بیمار برای سرقت طلایی
کد خبر: 1005425
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DYX
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۵
مرد فریبکار که زن بیمار را فریب داده و با سرقت طلاهایش او را از بیمارستان ربوده بود، روز گذشته محاکمه شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  یک سال قبل مردی به مأموران پلیس تهران خبر داد که مردی فریبکار همسر بیمارش را فریب داده و طلا‌های او را سرقت کرده است. او گفت: چند سال قبل با شهلا آشنا شدم و باهم ازدواج کردیم. در حالی که صاحب دو فرزند بودیم متوجه شدم همسرم به بیماری روانی مبتلا شده است. زمانی که پیگیر درمان همسرم بودم فهمیدم مردی به نام شاهین او را فریب داده و مقدار زیادی از طلا‌های همسرم را سرقت کرده است. بعد از مطرح شدن شکایت بود که مأموران پلیس شاهین را بازداشت کردند. او در بازجویی‌ها مدعی شد شهلا با میل خودش طلاهایش را به او داده و آن را سرقت نکرده است. در حالی که بررسی‌ها در جریان بود و شهلا هم در بیمارستان روانی تحت درمان بود، شوهر وی خودش را به اداره پلیس رساند و گفت که شاهین همسر او را از بیمارستان ربوده است.

در تحقیقات بیشتر مأموران متوجه شدند که شاهین پس از ربودن شهلا از بیمارستان او را به ویلایی در شمال کشور منتقل کرده است، بنابراین او را بازداشت کردند. او در بازجویی‌ها اتهام آدم‌ربایی را انکار کرد و گفت: شهلا چند روز قبل با من تماس گرفت و گفت که در بیمارستان بستری شده و از من خواست او را از بیمارستان فراری دهم. شهلا خواست که او را به شمال کشور ببرم تا حال روحی‌اش بهتر شود. در شاخه دیگری از تحقیقات مادر شاهین به مأموران گفت: چند روز قبل پسرم با کیسه‌ای مشکی وارد خانه شد. کیسه را داخل باغچه دفن کرد تا اینکه متوجه شدم شاهین بازداشت شده است. با اطلاعاتی که مادر شاهین در اختیار پلیس گذاشت، مأموران راهی محل شدند و در بازرسی از باغچه کیسه‌ای را که حاوی طلا‌های سرقت شده شهلا بود، کشف کردند.

با کامل شدن تحقیقات گزارش پزشکی قانونی نشان داد که شهلا از بیماری اعصاب و روان رنج می‌برد. بازپرس بعد از انجام تحقیقات شاهین را به اتهام آدم‌ربایی و سرقت، مجرم شناخت و پرونده پس از صدور کیفرخواست برای بررسی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. روز گذشته بعد از رسمیت یافتن جلسه، وکیل شهلا گفت: شاهین با حرف‌هایش شهلا را فریب داده و پول و طلاهایش را سرقت و او را یک هفته در خانه‌ای ویلایی در شمال کشور حبس کرده بود که برای او درخواست صدور اشد مجازات را دارم. شاهین، اما وقتی در جایگاه قرار گرفت اتهامش را انکار کرد و گفت: شهلا با رضایت خودش طلاهایش را به من سپرد که آن را در باغچه‌مان دفن کرده بودم.

هیئت قضایی بعد از ختم جلسه وارد شور شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار