۸۰ ایراد فیفا به پیش نویس اساسنامه را تایید و تکذیب نمی‌کنم!
کد خبر: 1005049
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DST
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: تعداد ایراد‌های مطرح شده به پیش نویس اساسنامه فدراسیون از سوی فیفا را تایید و تکذیب نمی‌کنم!
سرویس ورزشی جوان آنلاین: امیرمهدی علوی درباره نامه فیفا در واکنش به ارسال پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال به این نهاد گفت: نخستین پاسخ رسمی فیفا برای پیش نویس روز گذشته دریافت شد و موارد اصلاحی در اختیار کمیته تدوین مقررات فدراسیون قرار گرفت.

سخنگوی فدراسیون فوتبال که بعدازظهر امروز شنبه با شبکه خبر صحبت می‌کرد درباره ۸۰ ایرادی که فیفا به اساسنامه گرفته تصریح کرد: عدد‌های مختلفی مطرح شده است. این بحث در ارتباط با فدراسیون فوتبال و فیفا در تبادل است و نمی‌توانیم آن را تایید و تکذیب کنیم!

علوی درباره اولتیماتوم فیفا برای حل مشکل اساسنامه تا روز جمعه اظهار کرد: مراحل در جریان است. مکاتبات به سرعت انجام و نظرات فیفا در آن قرار داده می‌شود تا با جمعبندی مباحثُ تعامل با نهاد‌های بالادستی و موارد قانونی کشور اتفاقات مثبت رخ بدهد.

وی درباره اینکه چرا وجود نام وزیر ورزش در اساسنامه همواره مورد انتقاد فیفا بوده و اقدامی برای حل این مبحث نمی‌شود؟ گفت: این مباحث را نمی‌شود در حد یکی دو دقیقه خبر جمعبندی کرد. در تمام این سال‌ها وزارت ورزش و سازما تربیت بدنی با فدراسیون فوتبال همراهی داشته اند و این همراهی خیلی از مشکلات را حل کرده است. ساختار فوتبال کشور به سمتی است که تداوم این همراهی می‌تواند کمک کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار