معاون وزیر ورزش از فدراسیون کشتی بازدید کرد
کد خبر: 1004596
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DLA
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در محل فدراسیون کشتی حضور یافت.
به گزارش جوان آنلاین و به نقل از فدراسیون کشتی، مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز در محل فدراسیون کشتی حضور یافت و با رئیس فدراسیون کشتی دیدار کرد.

علی نژاد ابتدا با حضور در محل خانه کشتی شهید صدرزاده از نزدیک خسارات وارد شده به این خانه کشتی که روز شنبه دچار آتش سوزی شده بود را بررسی کرد.

علیرضا دبیر نیز در این بازدید، توضیحاتی را در مورد چگونگی شروع حریق در این سالن و نیازمندی‌های این سالن به دلیل فرسوده بودن عنوان کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان پس از بررسی محل دچار حادثه گفت: خوشبختانه آتش سوزی قبل از اینکه به دیگر نقاط سالن سرایت کند، مهار شد و از پیش آمدن یک حادثه بزرگ جلوگیری بعمل آمد.

در ادامه این حضور، معاون وزیر ورزش و جوانان بازدیدی را نیز از خانه کشتی شهید ابراهیم هادی محل اصلی تمرین تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان که سال گذشته توسط فدراسیون مورد بازسازی و نوسازی کامل قرار گرفته بود، داشت و از نزدیک ناظر امکانات مهیا شده در این سالن بود.

همچنین جلسه یک ساعته ای بین علی نژاد و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون در مورد برنامه‌های جاری فدراسیون، مسائل بودجه‌ای، مشکلات مالی، کارهای در دست اقدام و پیش روی کشتی کشور از جمله حضور قدرتمند تیم‌های ملی در المپیک توکیو برگزار شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار