لزوم انجام مطالعات جامع برای اقدامات ماندگار در فردیس
کد خبر: 1003767
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004D7n
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
عضو شورای اسلامی شهر فردیس تاکید کرد
عضو شورای اسلامی شهر فردیس بر لزوم انجام مطالعات جامع برای اقدامات ماندگار در این شهر تاکید کرد.

حسن سعیدی باشسیز در جلسه کمیسیون عمران، خدمات شهری و شهرسازی شورای اسلامی شهر فردیس ، با بیان اینکه هویت بخشی به شهر فردیس باید در قالب یک پکیج کامل در همه زمینه ها اجراء شود، اظهار کرد: انجام مطالعات جامع لازمه احداث میادین در بلوار شهید سلیمانی است.

عضو شورای اسلامی شهر فردیس با اشاره به اینکه ضرورت دارد برای انجام هر پروژه‌ای مطالعات گسترده در دستور کار قرار گیرد، افزود: اگر برای اجرای عملیات احداث میادین در این بلوار مطالعات دقیق انجام نشود و جوانب کار فراموش شود نتیجه مثبت کسب نخواهد شد.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم تکمیل مطالعات عمرانی طرح‌های مختلف در فردیس، عنوان کرد: امید داریم به زودی شاهد افتتاح پروژه‌های مختلف شهری باشیم تا بیش از پیش رضایت شهروندان محقق شود.

عضو شورای اسلامی شهر فردیس در بخش دیگری از سخنان خود به تکمیل پروژه حوزه پیاده راه‌ها اشاره کرد و یادآور شد: تا پیاده راه‌ها و حمل و نقل عمومی شهر را تقویت نکنیم، نمی‌توانیم اقدامی مثبت در توسعه شهر داشته باشیم.

سعیدی باشسیز یادآور شد: یکی دیگر از اقداماتی که می‌توانیم در راستای ارائه خدمات به مردم فردیس در دستور کار خود قرار دهیم، احداث پیست دوچرخه سواری در بلوار سردار سلیمانی است.

وی با تاکید بر لزوم الگو گیری از شهرهای بزرگ به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان، یادآور شد: شهر فردیس ظرفیت‌های خوبی دارد که با تقویت این ظرفیت‌ها، زیرساخت‌های مورد نیاز شهری تأمین خواهد شد و بدون شک رضایت شهروندان را در بر دارد.

سعیدی باشسیز با تأکید بر لزوم برنامه ریزی و اجرای برنامه‌‍های خوب و ماندگار در بلوارهای اصلی شهر، اظهار کرد: بلوارهای شهر مسیر اصلی تردد شهروندان است و اجرای پروژه‌های عمرانی در این مناطق حائز اهمیت قلمداد می‌شود.

سعیدی باشسیز در پایان تصریح کرد: یکی دیگر از اقداماتی که باید جزو اولویت‌های مدیریت شهری قرار گیرد یکسان سازی تابلو‌های معرف واحدهای صنفی و جمع آوری زوائد بصری شهر فردیس است.

سعیدی باشسیز بیان کرد: از جمله دیگر مواردی که باید مورد اهمیت قرار گیرد بازدید مأموران ایمنی آتش نشانی از منازل مسکونی است تا از طریق بتوانیم به کاهش گازگرفتگی‌ها و فوت شهروندان کمک کنیم.

وی با تأکید بر اینکه نقاط پر خطر شهر فردیس توسط این مأموران شناسایی می‌شود، اضافه کرد: لازم است این اقدام به صورت ویژه انجام شود؛ بازدید از منازلی که به صورت غیر مجاز ساخته می‌شوند در اولویت کاری قرار گیرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار