اهانت به شهید «المهندس» نقش فتنه‌گرایانه شبکه «MBC» را آشکار ساخت
کد خبر: 1003466
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004D2w
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی نجباء با اشاره به اهانت شبکه سعودی «MBC» به شهید المهندس تأکید کرد: اکنون برای هرکسی که بینش و بصیرت داشته باشد، نقش فتنه‌گرایانه شبکه‌های سعودی آشکار شد.
سرويس بين الملل جوان آنلاين: به گزارش دفتر اطلاع رسانی جنبش مقاومت اسلامی نجباء عراق، «نصر الشمری» سخنگوی این جنبش به اهانت شبکه سعودی «MBC» به شهید ابو مهدی المهندس واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: اکنون برای هرکسی که بینش و بصیرت داشته باشد، نقش فتنه‌گرایانه شبکه‌های سعودی آشکار شد.

سخنگوی نجباء اظهار داشت: تا دیروز به ارزش‌های اخلاقی قبایل اصیل عراقی توهین می‌کردند، اما امروز اهانت متوجه قهرمانان ملی و رهبران شهید عراق شده است.

وی ادامه داد: اگر دولت و نهاد‌های رسمی عراق از برخورد با دفتر شبکه سعودی خودداری کنند، باید منتظر موضع مرجعیت اعلی باشیم که همواره بر نقش مردم در پاسخگویی مناسب به اینگونه توهین‌های مکرر، اصرار داشته است.

الشمری همچنین اهانت به شهید المهندس را بخشی از تلاش مذبوحانه رژیم سعودی جهت فرافکنی عیوب و جنایات شرم‌آور خود دانست و تصریح کرد: ننگ کشتار هزاران انسان بی‌گناه، از کهنسالان و زنان گرفته تا کودکان خردسال، برای بی‌آبرویی این رژیم وهابی کافی است.

سخنگوی نجباء تأکید کرد: امروز همه باید در برابر هرکس که به عراق، ملت، مقدسات، قهرمانان و شهدایش توهین می‌کند، موضعی آشکار بگیرند.

گفتنی است، شبکه MBC عربستان سعودی اخیراً در اهانتی آشکار به شهید ابو مهدی المهندس، وی را تروریست خوانده بود.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار