بازداشت فروشنده الکل تقلبی به اتهام قتل شبه عمد
کد خبر: 1003382
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004D1a
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۰
مرد مغازه‌داری که متهم است با فروش مشروبات الکلی مسموم مرد جوانی را به کام مرگ کشانده‌است به اتهام تسبیب در قتل شبه عمد دستگیر شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  روز ۱۹‌اسفند‌سال قبل قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران پلیس از مرگ مشکوک مرد جوانی در یکی از بیمارستان‌ها با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

تیم جنایی در بیمارستان با جسد مرد ۳۷‌ساله‌ای به نام فرزین روبه‌رو شدند که به گفته پزشکان به خاطر مصروف مشروب الکلی مسموم به کام مرگ رفته بود.

بررسی‌های مأموران پلیس حکایت از آن داشت فرزین پس از اینکه از مغازه سوپر مارکتی مشروب خریده و خورده است مسموم شده و فوت کرده است و به همین خاطر مادر فرزین هم از مشروب فروش به اتهام مرگ پسرش شکایت دارد.

بنابراین مأموران پلیس تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری فرد مشروب فروش آغاز کردند و دریافتند فروشنده مشروب مرد ۳۸‌ساله‌ای به نام جهانگیر است که در حوالی شهرک غرب مغازه سوپر مارکت دارد. چند روز قبل متهم پس از دستگیری به دادسرای امور جنایی منتقل شد و مورد بازجویی قرار گرفت.

وی در ادعایی گفت: دیپلم دارم و متأهل هستم. ۱۲‌سال است در شهرک غرب مغازه سوپر مارکت دارم و در این مدت خلافی نکرده‌ام و الان هم خبر ندارم که چه کسی به فرزین مشروب فروخته است.

در حالی که جهانگیر مدعی بود به فرزین مشروب نفروخته است، بررسی دوربین‌های مداربسته محل نشان داد روز حادثه فرزین به مغازه جهانگیر رفته و شیشه مشروبی از او خریده است. همچنین مشخص شد افراد دیگری هم به این مغازه رفت و آمد داشته‌اند که احتمال می‌رود آن‌ها هم برای خرید مشروبات الکلی به این مغازه می‌رفته‌اند.

بنابراین جهانگیر به دستور قاضی ساسان غلامی به اتهام تسبیب در قتل شبه عمد بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات و مشخص شدن شاکیان احتمالی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار