پاکستان برای آزادی مرزبانان ایرانی اقدام قاطع انجام دهد
کد خبر: 1002837
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Csn
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
درخواست سرلشکر باقری از فرمانده ارتش پاکستان
رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح در تماسی با فرمانده ارتش پاکستان، گفت: انتظار داریم مقامات ارتش پاکستان درجهت آزادی سه نفر از مرزبانان گروگان در دست گروهک تروریستی جیش الظلم اقدام قاطع به عمل آورند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش مهر، در تماس تلفنی ژنرال باجوا، فرمانده ارتش پاکستان با رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی که عصر دیروز انجام گرفت، مقامات عالی نیرو‌های مسلح دو کشور در مورد آخرین وضعیت مناسبات نظامی دو کشور، بحران کرونا و امنیت مرز‌های مشترک گفتگو کردند.

در این تماس تلفنی فرمانده ارتش پاکستان ضمن گزارش اقدامات مهندسی و ایجاد موانع در مرز‌های مشترک دو کشور، به روند رو به رشد روابط نظامی و دفاعی اشاره و خواهان افزایش تعاملات و تبادل هیئت‌های کارشناسی برای حفظ و ثبات امنیت مرز‌ها و جلوگیری از اقدامات تروریستی ناامن کننده در مرز‌های مشترک گردید. سرلشکر باقری نیز ضمن اظهار رضایت از روند رو به رشد روابط و فضای برادرانه بین نیرو‌های مسلح دو کشور، آمادگی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران را برای ارتقای سطح روابط و نیز ضرورت توسعه اقدامات امنیتی در مرز‌ها و جلوگیری از سوء استفاده برخی گروهک‌های تروریستی قانون‌گریز و دشمنان مشترک دو ملت برای ایجاد مشکل در مرز‌ها را مورد تأکید قرار داده و آمادگی جمهوری اسلامی ایران، برای توسعه همکاری‌های دفاعی - اقتصادی با کشور پاکستان را اعلام کرد.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در پایان تأکید کرد: انتظار داریم مقامات ارتش پاکستان در جهت آزادی سه نفر از مرزبانان گروگان در دست گروهک تروریستی جیش الظلم اقدام قاطع به عمل آورند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار