مهلت پرداخت ۲ ماهه به بیمه شدگان
کد خبر: 1002830
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Csg
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۱
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستایی و عشایر آذربایجان غربی اعلام کرد:
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستایی و عشایر آذربایجان غربی گفت: این صندوق از هر فرصتی برای حمایت از بیمه شدگان خود استفاده می‌کند که ملهت پرداخت ۲ ماهه بدلیل شیوع کرونا برای حق بیمه اسفند سال گذشته نمونه‌ای از آن است.

یونس معزز اظهار داشت: بیمه ‌شدگان روستایی و عشایر صندوق بیمه اجتماعی می توانند نسبت به تمدید بیمه خود تا پایان اردیبهشت سال جاری اقدام کنند.

وی اضافه کرد: بیمه‌ شدگان صندوق بیمه اجتماعی در مناطق روستائی، عشایری و کشاورزان ساکن شهر و ساکنان شهر های زیر ۲۰ هزار نفر می توانند تا پایان اردیبهشت سال جاری نسبت به تمدید بیمه خود اقدام کنند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستایی و عشایر آذربایجان ‌غربی خاطرنشان کرد: این صندوق از هر فرصتی برای حمایت از بیمه شدگان خود استفاده می کند که ملهت پرداخت 2 ماهه بدلیل شیوع کرونا برای حق بیمه اسفند سال گذشته نمونه ای از آنها است.

وی ادامه داد: بیمه شدگان بلافاصه بعد از تمدید بدون کسر روز می توانند از امتیازات صندوق بیمه تامین اجتماعی بهرمند شوند.

معزز گفت: این دسته از بیمه‌ شدگان باید ابتدا نسبت به تمدید یکساله بیمه خود بر اساس حق بیمه سال ۱۳۹۹ اقدام کرده و سپس حق بیمه یک‌ماهه مربوط به اسفندماه را بر اساس حق بیمه‌های سال گذشته واریز کنند.
وی اذعان داشت: حق بیمه سال جاری ماهانه ۲۷۵ تا ۷۰۰ هزار ریال تعیین شده است که به صورت سالانه و یا به‌صورت اقساط ۶ و ۳ ماهه قابل پرداخت است.

گفتنی است، تمامی روستاییان و عشایر و کشاورزان غیرساکن که بالای ۱۸ سال سن دارند، می‌توانند با مراجعه به کارگزاری‌ها خود را تحت پوشش این صندوق قرار دهند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار