بازداشت ۳ مجرم با شلیک گلوله
کد خبر: 1001576
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004CYS
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۰
دو سارق و یک کلاهبردار تحت تعقیب در جریان گشت‌زنی‌های مأموران پلیس پایتخت با شلیک گلوله بازداشت شدند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ساعت‌۱۹ روز پنج‌شنبه‌۱۱‌اردیبهشت‌ماه مأموران پلیس آگاهی هنگام‌گشت زنی در بزرگراه آزادگان به یک خودروی مزدا‌۳ مظنون و متوجه شدند که خودرو ساعتی قبل سرقت شده است. سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی گفت:بعد از آن بود که مأموران به راننده فرمان ایست دادند که او بدون توجه به هشدار پلیس از محل متواری شد و عملیات تعقیب و گریز به جریان افتاد. وقتی مأموران با سد کردن راه خودروی متهم، مانع فرار متهم شدند او این بار با رها کردن خودرو و با پای پیاده از محل متواری شد که با شلیک تیر هوایی متهم را بازداشت کردند. مرد ۳۹‌ساله که هاشم نام داشت برای کشف جرائم بیشتر در اختیار اداره دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.

دستگیری سارق سابقه دار

دومین سارق را مأموران گشت پلیس‌آگاهی یک‌روز بعد حوالی خیابان‌پیروزی بازداشت کردند. سرهنگ گزافی توضیح داد: ساعت ۱۶ دوازدهم اردیبهشت مأموران پلیس آگاهی هنگام گشت زنی به یک خودروی پراید عبوری مظنون و با بررسی پلاک آن متوجه شدند که خودرو سرقتی است. وقتی مأموران به راننده فرمان ایست دادند او به سرعت از محل متواری شد و با حرکت به سمت خیابان ۱۷‌شهریور با ایجاد خطر برای شهروندان سعی کرد از دست پلیس حرکت کند. مأموران پلیس با شلیک گلوله موفق شدند راه خودرو را سد کرده و متهم را که مردی ۳۱‌ساله به نام کاظم بود، بازداشت کنند. اولین بررسی‌ها نشان داد که کاظم از مجرمان سابقه‌دار است که به اداره دوم پلیس آگاهی تحویل داده شد.

بازداشت کلاهبردار تحت تعقیب

سومین متهم که با شلیک گلوله بازداشت شد کلاهبرداری متواری بود که حوالی بزرگراه سعیدی به دام مأموران گشت پلیس آگاهی افتاد. سرهنگ گزافی توضیح داد: ساعت ۲۲ شامگاه ۱۲ اردیبهشت‌ماه مأموران پلیس هنگام گشت زنی در محدوده بزرگراه سعیدی به یک‌دستگاه خودروی جک مظنون و با بررسی پلاک آن متوجه شدند، مالک آن به اتهام کلاهبرداری در لرستان و درگیری در شهرستان قم تحت تعقیب است. وقتی مأموران به راننده دستور ایست دادند، او بدون توجه با لایی‌کشی بین خودرو‌ها از محل متواری شد، اما مأموران خودرو را تعقیب کردند و خودرو را در حالی که خلاف جهت وارد خیابان چهاردانگه شده‌بود با هدف قرار دادن لاستیک‌ها متوقف و راننده و سرنشین آن را بازداشت کردند و به اداره‌چهارده پلیس آگاهی تحویل دادند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار