لیست تمامی پرونده ها
لیست تمامی پرونده ها
كسب و كار موفق

كسب و كار موفق

در شرایطی که برخی از افراد بیکار مانده‌اند و نمی‌توانند کار مناسبی برای خودشان پیدا کنند کارآفرینانی هستند که کسب و کاری موفق به‌راه انداخته‌اند. آنها که با سرمایه‌ای بسیار کم کارشان را شروع کرده‌اند و حالا این سرمایه را به چند برابر رسانده‌اند، در فکر گسترش کارشان هستند. این پرونده برای معرفی کارآفرینان موفق و همچنین ارائه راهکارهایی برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق تهیه شده است.
اتاق حوادث

اتاق حوادث

اتاق حوادث نام کتابی است که جان بولتون، مشاور امنیتی سابق ترامپ، از خاطرات خود در دوران مسئولیتش منتشر کرده است. در این پرونده هر روز بخشی از ترجمه فصل دوازدهم این کتاب را می‌خوانید.
حجاب و عفاف

حجاب و عفاف

پرونده حجاب و عفاف: 21 تیر سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است. در این پرونده می‌توانید آخرین اخبار و اظهارنظر مسئولان و کارشناسان درباره مسئله حجاب و عفاف را دنبال کنید.
عید غدیر

عید غدیر

پرونده عید غدیر خم: واقعه غدیر به موضوع امامت امیرمومنان (ع) و جانشینی پیامبر اکرم(ص) اشاره دارد و موضوع اتصال نبوت به امامت و از مهمترین اعیاد مسلمانان به شمار می آید. به مناسبت عید غدیر، عید ولایت، پرونده ای تهیه شده است که در ادامه آن را می خوانید.
عملیات مرصاد

عملیات مرصاد

عملیات مرصاد آخرین عملیات رزمی جمهوری اسلامی ایران در جنگ تحمیلی هشت ساله است، با این تفاوت که این بار نیرو‌های دشمن از جنس عراقی نبودند، بلکه ایرانیانی بودند که در قالب نیرو‌های شبه نظامی موسوم به ارتش آزادی بخش ملی، تحت رهبری مجاهدین خلق، با حمایت صدام به مرز‌های ایران حمله کرده بودند. این عملیات در پنجم مرداد سال 1367 با اتحاد و همدلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش، به‌ویژه پشتیبانی هوانیروز مقتدر ارتش جمهوری اسلامی ایران و هدایت و نقش بی‌بدیل سپهبد شهید علی صیادشیرازی انجام گرفت. به همین منظور پرونده‌ای آماده و تنظیم شده است که می‌توانید در آن، اخبار مرتبط با سالروز عملیات مرصاد را بخوانید.
ماه محرم

ماه محرم

ماه محرم از راه رسید. ماهی سراسر عشق و شور که مراسم مرتبط با آن هر سال پر حرارت‌تر برگزار می‌‌شود و همه اینها به خاطر ذات مقدس حضرت سیدالشهدا(ع) است. با رسیدن این ماه، محافل عزاداری در سراسر کشور برگزار شده و مردم با جان و دل برای مصیبت وارد شده به امام سوم شیعیان اشک می‌ریزند. اما عظمت حسین بن علی(ع) آنجا مشخص می‌شود که ارادت مردم به ایشان صرفاً مربوط به شیعیان نیست بلکه بار‌ها و بار‌ها در اخبار بین‌المللی دیده و شنیده‌ایم که پیروان سایر ادیان نیز در عزای امام حسین(ع) اشک می‌‌ریزند. به همین مناسبت پرونده ویژه‌ای برای ماه محرم تهیه شده است که آن را مشاهده می‌کنید.
بسیج علیه کرونا

بسیج علیه کرونا

شیوع ویروس کرونا دردسرهای فراوانی را برای ملت ایران به وجود آورده است. در این میان سازمان بسیج مستضعفان خود را مکلف دانسته تا تمام امکانات خود را برای کمک به مردم به میدان آورد. در این پرونده بخشی از خدمت‌رسانی‌های بسیج اطلاع‌رسانی می‌شود.
ویروس کرونا

ویروس کرونا

در این پرونده می‌توانید آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و آموزش‌های لازم درباره ویروس کرونا را دنبال کنید.
انتخابات مجلس

انتخابات مجلس

در این پرونده می‌توانید روزانه مهم‌ترین اخبار، گزارش‌ها و تحلیل‌های انتخابات مجلس یازدهم را بخوانید.
ایران‌شناسی

ایران‌شناسی

ایران آنچنان زیباست که چشم هر جهان گردی را به خود خیره می‌کند. کمتر سایت گردشگری در جهان هست که از جاذبه‌های ایران چیزی نداشته باشد. اما صد تأسف که بسیاری از ما ایرانی‌ها جز شهر خود، جایی را نمی‌شناسیم. از همین‌رو این پرونده جهت معرفی فرهنگ، مناطق گردشگری و جغرافیای ایران آماده شده است. هر هفته به این بخش سر بزنید تا از تازه‌ترین مطالب مطلع شوید.
1