لیست تمامی پرونده ها
لیست تمامی پرونده ها
كسب و كار موفق

كسب و كار موفق

در شرایطی که برخی از افراد بیکار مانده‌اند و نمی‌توانند کار مناسبی برای خودشان پیدا کنند کارآفرینانی هستند که کسب و کاری موفق به‌راه انداخته‌اند. آنها که با سرمایه‌ای بسیار کم کارشان را شروع کرده‌اند و حالا این سرمایه را به چند برابر رسانده‌اند، در فکر گسترش کارشان هستند. این پرونده برای معرفی کارآفرینان موفق و همچنین ارائه راهکارهایی برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق تهیه شده است.
اتاق حوادث

اتاق حوادث

اتاق حوادث نام کتابی است که جان بولتون، مشاور امنیتی سابق ترامپ، از خاطرات خود در دوران مسئولیتش منتشر کرده است. در این پرونده هر روز بخشی از ترجمه فصل دوازدهم این کتاب را می‌خوانید.
بسیج علیه کرونا

بسیج علیه کرونا

شیوع ویروس کرونا دردسرهای فراوانی را برای ملت ایران به وجود آورده است. در این میان سازمان بسیج مستضعفان خود را مکلف دانسته تا تمام امکانات خود را برای کمک به مردم به میدان آورد. در این پرونده بخشی از خدمت‌رسانی‌های بسیج اطلاع‌رسانی می‌شود.
ویروس کرونا

ویروس کرونا

در این پرونده می‌توانید آخرین اخبار، اطلاعیه‌ها و آموزش‌های لازم درباره ویروس کرونا را دنبال کنید.
انتخابات مجلس

انتخابات مجلس

در این پرونده می‌توانید روزانه مهم‌ترین اخبار، گزارش‌ها و تحلیل‌های انتخابات مجلس یازدهم را بخوانید.
ایران‌شناسی

ایران‌شناسی

ایران آنچنان زیباست که چشم هر جهان گردی را به خود خیره می‌کند. کمتر سایت گردشگری در جهان هست که از جاذبه‌های ایران چیزی نداشته باشد. اما صد تأسف که بسیاری از ما ایرانی‌ها جز شهر خود، جایی را نمی‌شناسیم. از همین‌رو این پرونده جهت معرفی فرهنگ، مناطق گردشگری و جغرافیای ایران آماده شده است. هر هفته به این بخش سر بزنید تا از تازه‌ترین مطالب مطلع شوید.
1