باید رعایت انصاف در حق کسبه خرده پا به عمل آید
کد خبر: 995678
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004B1K
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰
رئیس اتاق اصناف استان اصفهان :
رسول جهانگیری با تاکید بر اینکه نمی گذاریم ویروس گشنده کرونا دامنگیر شود گفت: آماده تعطیلی اصناف هستیم و باید همه جنبه‌های این کاردرنظر گرفته شود و نحوه تامین کالاهای اساسی مردم در صورت اتخاذ این تصمیم بسیار مهم است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، رئیس اتاق اصناف استان اصفهان ، اظهار کرد: ما منتظر تصمیم مسئولان کشوری در خصوص تعطیلی هستیم و اگر امروز تصمیم بر تعطیلی کسبه بگیرند این امراجرایی خواهد شد، اما باید امنیت اجتماعی را در نظر بگیریم، همچنین وضعیت اقتصادی کسبه و اجناسی که خرید کرده‌اند و در قبال آن چک داده و فروش نداشته‌اند بمنظور جلو گیری از ورشکستگی باید رعایت انصاف در حق آنان به عمل آید.

رئیس اتاق اصناف استان اصفهان با بیان اینکه چنانچه دولت دستور تعطیلی کسبه را بدهد تقاضای کاذب از سوی مردم ایجاد می‌شود، اضافه کرد: اصناف جایی که حکومت و دولت شرایط مناسبی ندارد، خواسته‌های خود را مطرح نمی‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه آماده تعطیلی اصناف هستیم، افزود: باید همه جنبه‌های این تعطیلی در نظر گرفته شود و نحوه تامین کالاهای اساسی مردم در صورت اتخاذ این تصمیم بسیار مهم است.

جهانگیری با بیان اینکه آستانه تحمل مردم ایران پایین آمده است، اضافه کرد: باید مسئولان با همدلی و همراهی این چالش را برطرف کنند، جامعه اصناف از بدنه دولت جدا نیست، همواره کنار دولت بوده‌ایم و از هیچ همکاری دریغ نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه شاهد ورشکستگی واحدهای خرد در شهر اصفهان هستیم، ادامه داد: درخواست داریم پس از بحران کرونا این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

رئیس اتاق اصناف استان اصفهان ضمن گلایه از بستن همه واحدهای صنفی در برخی از شهرستان‌های استان اصفهان تصریح کرد: این تصمیمات جزیره‌ای است باید این امر با تصمیمات واحد اجرایی شود و فرمانداران و رؤسای دادگستری نباید در این زمینه تصمیمات بدون هماهنگی اتخاذ کنند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار