پسر ناخلف محاکمه می‌شود
کد خبر: 995267
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Auh
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۶
پسر جوانی که در جریان درگیری پدر سالخورده‌اش را به قتل رسانده بود به زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ۳۰ دی‌سال جاری مأموران کلانتری‌۱۰۸ نواب از مرگ مشکوک مرد سالخورده‌ای به نام ایوب باخبر شدند. با اعلام این خبر به بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی به همراه کارآگاهان اداره دهم در محل حادثه حاضر شد. اولین بررسی‌ها نشان داد ایوب ۸۰ ساله هنگام درگیری با پسرش از پشت بام خانه‌اش به پایین سقوط و فوت کرده است.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی، همسر مرد سالخورده که در محل حاضر بود مورد تحقیق قرار گرفت. او در توضیح به مأموران گفت: «پسرم شروین نام دارد. او مدتی قبل تصمیم گرفت مغازه‌ای اجاره کند و کاسبی راه‌اندازی کند به همین خاطر به پول نیاز داشت. همین باعث اختلاف او با پدرش شده‌بود، چون شروین پولی نداشت و از شوهرم می‌خواست خانه را بفروشد، اما ایوب راضی نمی‌شد. آن‌ها سر این موضوع بار‌ها با هم درگیر شده بودند و حتی در یکی از درگیری‌ها شروین دست پدرش را شکسته بود.» زن سالخورده ادامه داد: «امشب آن‌ها بار دیگر با هم درگیر شدند و شوهرم، شروین را از خانه بیرون کرد، اما پسرم سعی می‌کرد وارد خانه شود، اما پدرش در را روی او باز نمی‌کرد. آنجا بود که شروین شروع به سر و صدا کرد تا اینکه همسرم در خانه را باز کرد و بار دیگر با هم درگیر شدند. شروین خیلی عصبانی بود به همین خاطر شوهرم به طرف پشت بام رفت. شروین هم بلافاصله پشت سر او دوید، اما دقایقی بعد صدایی شنیدم که از ترس به پشت بام رفتم. در آنجا با صحنه‌ای هولناک روبه‌رو شدم و دیدم شوهرم به پایین سقوط کرده‌است.»

با ثبت این توضیحات، شروین به عنوان اولین مظنون بازداشت شد، اما مدعی بود در مرگ پدرش نقشی نداشته است تا اینکه تیم جنایی در تحقیقات میدانی خود با توجه به دلایل موجود او را عامل حادثه شناخت. به این ترتیب پسر جوان بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت تا اینکه یک‌ماه بعد از حادثه وی به قتل پدرش اقرار کرد و در شرح ماجرا گفت: «آن شب خیلی عصبانی بودم. به همین دلیل پدرم وقتی مرا دید ترسید و به پشت بام فرار کرد. من هم پشت سر او رفتم و همانجا با هم درگیر شدیم. کنترل خودم را از دست داده بودم که ناگهان او را هل دادم و پدرم به پایین سقوط کرد.» متهم در آخر گفت: «با پدرم اختلاف داشتم، اما به مرگ او راضی نبودم. حالا هم پشیمانم و عذاب وجدان دارم.»

همزمان با ادامه تحقیقات از متهم، دو دختر مقتول به دادسرای امور جنایی رفتند و اعلام رضایت کردند، اما پسر دیگر مقتول برای برادرش درخواست قصاص کرد. با این درخواست و انجام تحقیقات تکمیلی قاضی شعبانی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران کیفرخواست قاتل را صادر کرد. بنابراین متهم به زودی به جرم قتل پدرش در یکی از شعبه‌های دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار