مجموعه ورزشی پنج مرداد اراک برای پذیرش بیماران کرونایی آماده شد
کد خبر: 994355
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Afz
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مجموعه ورزشی پنج مرداد اراک برای پذیرش بیمارانی کرونایی با یکصد تخت بستری در دو سالن مجهز شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: مجموعه ورزشی پنج مرداد اراک برای پذیرش بیمارانی کرونایی با یکصد تخت بستری در دو سالن مجهز شد.

دکتر سید محمد جمالیان رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک افزود: ۵۰ تخت ویژه زنان و ۵۰ تخت نیز ویژه مردان در دو سالن مجموعه ورزشی پنج مرداد اراک برای بیماران کرونایی مثبت که نیاز به مراقبت خاص ندارند و بدحال نیستند در نظر گرفته شده است.

وی با یادآوری اینکه، این دو سالن آماده پذیرش بیماران است، اظهار کرد: بیمارانی به پنج مرداد منتقل می شوند که طبق تشخیص پزشک متخصص باید دوران نقاهت را بگذرانند و امکان قرنطینه در منزل به خاطر انتشار کرونا ویروس برای آنان ممکن نیست.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گفت: بیمارستان خوانساری اراک ویژه بیماران کرونایی است که بدحال تر هستند و نیاز به مراقبت های ویژه جهت درمان دارند.

دکتر جمالیان افزود: نیروی درمانی و پرستار در این مجموعه ورزشی از بیمارستان های اراک و نیز نیروهای جهادی و ‌داوطلب تامین شده است تا به بیماران مبتلا خدمات ارائه کنند.

وی، با قدردانی از همکاری رییس سازمان ورزش و جوانان استان مرکزی اظهار کرد: مجددا از مردم درخواست می‌شود از تردد غیر ضروری خودداری کرده و با ماندن در منزل امکان کنترل را به بخش درمان استان بدهند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار