اقبال بلند طفل ۲ ماهه در نجات از دست ۲ سارق
کد خبر: 993801
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AX3
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۷
دو سارق فرصت‌طلب که خودروی پژو‌۲۰۶ را در غفلت راننده‌اش سرقت کرده‌بودند، وقتی از حضور کودک دو ماهه در صندلی عقب با خبر شدند، خودرو را در محلی خلوت پارک کرده و آدرس آن را در اختیار پلیس گذاشتند. این حادثه با نجات طفل به سرانجام رسید و از وقوع حادثه‌ای مشابه اتفاق مرگبار در گذشته مانع شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان سرهنگ پیمان لطیفی، رئیس کلانتری‌۱۴۸ انقلاب اسلامی در توضیح ماجرا گفت: ساعت‌۲۳ شامگاه یک‌شنبه‌۱۱ اسفندماه امسال مردی با مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ تماس گرفت و به مأموران خبر داد که خودروی او به همراه طفل داخلش سرقت شده است. لحظاتی بعد از تماس بود که تیمی از مأموران کلانتری‌۱۴۸ انقلاب در خیابان جمالزاده حاضر شدند. مرد جوان و همسرش در حالی که به شدت ترسیده بودند از پلیس درخواست کمک کردند.

مرد جوان توضیح داد: لحظاتی قبل من و همسرم در حالی که پسر دو ماهه‌مان در صندلی عقب خودروی پژو ۲۰۶‌مان خواب بود در حال عبور بودیم که برای خرید توقف کردم و همسرم از خودرو پیاده شد. من هم در حالی که سوئیچ روی خودرو بود برای هواخوری از پشت فرمان خارج شدم و شروع به قدم زدن کردم. همان لحظه دیدم که دو مرد جوان سوار ماشینم شدند و به سرعت فرار کردند. مرد جوان ادامه داد: همه چیز در یک لحظه اتفاق افتاد و حالا از پلیس درخواست کمک داریم و می‌خواهیم که بچه‌مان را به ما بازگردانید.

به علت حساسیت ماجرا مشخصات خودرو خیلی زود در اختیار تیم‌های گشت پلیس قرار گرفت. در حالی که تجسس‌های گام به گام پلیس در جریان بود زن‌جوان به مأموران گفت که گوشی تلفن همراهش را هم داخل خودرو جا گذاشته است. بعد از آن بود که یکی از مأموران با گوشی تماس گرفت. لحظاتی بعد بود که یکی از سارقان به تماس پاسخ داد و مأمور پلیس بدون معرفی خود با به‌کارگیری شیوه روانشناسی شروع به حرف زدن با سارق کرد. بعد از آن بود که سارق گفت که حال طفل خوب است و خودرو را در یکی از کوچه‌های حوالی کلانتری پشت یک کامیون پارک شده متوقف کرده و برای پیشگیری از سرماخوردگی بچه، بخاری خودرو را هم روشن گذاشته است.

بعد از به دست آمدن این اطلاعات بود که تیم پلیسی به سرعت راهی محل مورد نظر شده و طفل دو‌ماهه را در سلامت کامل داخل خودرو پیدا کردند و به خانواده‌اش تحویل دادند.

رئیس کلانتری‌۱۴۸ انقلاب گفت: تحقیقات برای بازداشت دو سارق در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار