آغاز هفته نیکوکاری با شعار عید را به خانه‌ها ببریم
کد خبر: 993216
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ANc
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۵
مدیرکل امور اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد، از آغاز هفته نیکوکاری در سراسر کشور با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» خبرداد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سیداحسان گتمیریان با بیان اینکه جشن نیکوکاری به صورت رسمی از روزگذشته آغاز شده و تا پایان هفته ادامه خواهد داشت، افزود: ۱۰هزار پایگاه در سراسر کشور برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به نیازمندان پیش‌بینی شده است. همچنین تمامی دفاتر کمیته امداد برای جذب کمک‌های مردمی آمادگی دارند.

وی با اشاره به شرایط خاص کشور و شیوع ویروس کرونا در برخی استان‌ها تأکید کرد: به منظور رعایت مسائل بهداشتی، در استان‌هایی که با ویروس کرونا درگیر هستند، پایگا‌های سطح شهر حذف شده و تأکید ما استفاده نیکوکاران گرامی، از روش‌های غیرحضوری برای کمک به نیازمندان در جشن نیکوکاری است.

مدیرکل امور اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با تشریح روش‌های غیرحضوری جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری گفت: علاوه بر سایت کمیته امداد به آدرس

www. emdad. ir کد دستوری #۱*۸۸۷۷* برای جذب کمک‌های مردمی پیش‌بینی شده که در تمامی تلفن‌های همراه حتی بدون اینترنت قابل دسترسی است. گتمیریان گفت: همچنین سامانه صدقه پیامکی کمیته امداد نیز همچون گذشته آماده دریافت کمک‌های هموطنان نیکوکار در هفته نیکوکاری است.

وی با بیان اینکه سال گذشته بیش از ۳۰۴ میلیارد تومان کمک مردمی در جشن نیکوکاری جمع‌آوری و میان مددجویان و نیازمندان توزیع شد، خاطرنشان کرد: جشن نیکوکاری امسال از حدود دو هفته قبل آغاز شده و اوج کمک‌های مردمی را در روز‌های ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اسفندماه شاهد خواهیم بود. گتمیریان از پیش‌بینی بسته‌های عیدانه برای نیازمندان در قالب خانواده‌های یک تا پنج نفره به بالا خبر داد و به خبرگزاری مهر اظهار کرد: کمک‌های نقدی براساس مبالغ در نظر گرفته شده به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد و کمک‌های کالایی با رعایت تمامی موازین بهداشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود. مدیرکل امور اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد افزود: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، مراسم زنگ نیکوکاری و ایجاد پایگاه در سطح شهر و مصلا‌های نماز جمعه در اکثر استان‌ها لغو شده و برگزاری برنامه‌های یاد شده به اقتضای وضعیت هر استان و مدیریت بحران آن استان می‌باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار