دعوای خونین ۲ برادر به خاطر فحاشی
کد خبر: 992273
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004A8P
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
پسر جوانی به خاطر اینکه برادر بزرگش به همسرش فحاشی کرده بود با قمه او را به قتل رساند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ساعت‌۱۴:۵۲ بعد از ظهر روز شنبه سوم اسفندماه بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۳۸ جنت آباد از قتل پسر جوانی در خانه‌شان با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد پسر ۳۶‌ساله‌ای به نام کامران روبه‌رو شدند که با اصابت چاقو به قتل رسیده بود.
تحقیقات مأموران نشان داد مقتول در درگیری با برادر ۳۱‌ساله‌اش به نام حمید به قتل رسیده است.

همچنین مشخص شد مأموران کلانتری در همان لحظات اولیه درگیری در محل حاضر شدند و قاتل را دستگیر کرده‌اند.
پدر مقتول که شاهد عینی حادثه بود به مأموران گفت: داخل کوچه بودم که پسر بزرگم پنجره را باز کرد و به حمید که با من داخل کوچه بود فحاشی کرد. پس از این حمید عصبانی شد و به داخل خانه رفت و برادرش را با چاقو به قتل رساند.

قاتل هم در بازجویی‌ها گفت: دقایقی قبل از درگیری به داخل کوچه رفتم که ناگهان برادرم پنجره‌خانه را باز و به من فحاشی کرد. او فحش‌های رکیکی به همسرم داد که به غیرتم بر خورد و عصبانی شدم و تصمیم گرفتم او را تنبیه کنم. به همین دلیل به خانه آمدم که دیدم کامران قمه بزرگی در دست دارد و می‌خواهد با آن به من حمله کند که قمه را از دستش گرفتم و با آن ضربه‌ای به گردنش وارد کردم.

متهم پس از دستگیری صبح دیروز برای تحقیق به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد. وی در بازجویی‌ها با اظهار پشیمانی به قتل برادر بزرگش اعتراف کرد و مدعی شد که قصد قتل نداشته است. وی گفت: وقتی به همسرم فحاشی کرد عصبانی شدم و به داخل خانه آمدم. اصلاً قصد قتل نداشتم که دیدم او قمه بزرگی در دست دارد و وقتی قمه را از او گرفتم، می‌خواستم بترسانمش که قمه به او اصابت کرد.

سرهنگ علیرضا یوسف وند رئیس کلانتری ۱۳۸ جنت آباد با اعلام این خبر گفت: زمان حادثه مأمور کلانتری همراه قاتل و پدر مقتول داخل کوچه بودند که مقتول پنجره را باز می‌کند و به قاتل فحاشی می‌کند. پس از این قاتل ناگهان عصبانی می‌شود و در را به روی پدرش و مأمور پلیس می‌بندد و به داخل خانه می‌رود که در ادامه پدر مقتول و مأمور پلیس پس از شکستن در وارد خانه می‌شوند و با جسد غرق به خون مقتول که با اصابت ضربه قمه به گردنش به قتل رسیده است روبه‌رو می‌شوند.

متهم برای ادامه تحقیقات به دستور قاضی پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار