درخواست جالب بازیکنان فوتبال پنج نفره از پارالمپیک
کد خبر: 991453
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049vB
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲
بازیکنان فوتبال پنج نفره از کمیته ملی پارالمپیک درخواست کردند که با ورزشکاران این رشته همانند مدال آوران پارالمپیک توکیو رفتار کنند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: در نشستی که امروز با حضور شروین اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیونها، هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان و بازیکنان فوتبال پنج نفره در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، بازیکنان فوتبال پنج نفره پس از منتفی شدن اعزام آن‌ها به بازی‌های پارالمپیک توکیو از مسوولان کمیته ملی پارالمپیک و وزارت ورزش و جوانان درخواست کردند که با آن‌ها همانند مدال آوران پارالمپیک رفتار کنند.

بهزاد زادعلی اصغر بازیکن تیم فوتبال پنج نفره در این باره گفت: در این نشست هادی رضایی قبول کرد که در خصوص عدم اعزام فوتبال پنج نفره به توکیو کوتاهی صورت گرفته و به همین خاطر خواستار تجدید نظر در سیاست خود شدند.

وی افزود:، چون کمیته ملی پارالمپیک در این زمینه جواب قانع کننده‌ای نداشت، بازیکنان فوتبال پنج نفره نیز پیشنهاد دادند که باید با ورزشکاران این رشته همانند مدال آوران پارالمپیک رفتار کنند. البته قرار بر این شد تا دوشنبه هفته آینده این پیشنهاد در هیات اجرایی و هیات رئیسه کمیته ملی پارالمپیک مورد بررسی قرار بگیرد و سپس پاسخ خود را اعلام کنند.

زادعلی اصغر اضافه کرد: اگر کمیته ملی پارالمپیک تا هفته آینده جواب قانع کننده‌ای به ما ندهد دوباره برای گرفتن حق خود جلوی وزارت ورزش و جوانان تجمع خواهیم کرد.

هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک نیز با تایید این خبر اظهار کرد: این پیشنهاد باید در هیات اجرایی و هیات رئیسه کمیته و همچنین وزارت ورزش و جوانان مورد بررسی قرار بگیرد تا تصمیم نهایی گرفته شود. البته جلسه هیات اجرایی و هیات رییسه کمیته ملی پارالمپیک ۱۹ اسفند است، اما سعی می‌کنیم تا هفته آینده این پیشنهاد را مورد بررسی قرار دهیم.

وی در پایان پیرامون این پرسش که وضعیت رشته‌های اعزامی به پارالمپیک توکیو چه زمانی مشخص می‌شود، گفت: در حال حاضر به جز والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر و فوتبال پنج نفره که وضعیت آن‌ها برای حضور در پارالمپیک توکیو مشخص شده است، سایر رشته‌ها تا اردیبهشت سال آینده فرصت دارند تا شرایط اعزام آن‌ها را نهایی کنیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار