بهره برداری از پروژه‌های کلان اصفهان تا پایان سال ۹۸
کد خبر: 990966
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049nK
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
شهردار اصفهان:
قدرت اله نوروزی گفت: با بهره برداری از پروژه های مختلف تا پایان سال امکانات مناسبی در اختیار شهروندان مناطق مختلف قرار می گیرد.

   به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، شهردار اصفهان اظهار کرد: درروزهای پایانی هفته گذشته به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اولین برنامه از رویداد شب های فرهنگی اصفهان در تبریز برای آشنایی بیشتر شهروندان شهرهای دیگر همچنین به منظور ایجاد فضای تعامل بین اصحاب فرهنگ و هنر در قالب پروژه اصفهان 2020 در شهر تبریز برگزار شد. 

قدرت اله نوروزی تصریح کرد: اصفهان و تبریز در بلندای تاریخ همواره رابطه ویژه و مثبتی داشته اند که امروز این موضوع در ارتباطات مردم این دو شهر و میان مدیران شهری برقرار و هویداست.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت مسافران مترو، افزود: این روزها تعداد مسافران مترو از روزانه 100 هزار مسافر تجاوز کرده که این موضوع باعث خوشحالی مدیریت شهری شده و انگیزه ما را برای ساخت هر چه سریعتر خط دو مترو دوچندان می کند.  

شهردار اصفهان اضافه کرد: به دلیل استفاده بیشتر مردم در روزهای پایانی سال از مترو ناگزیر به ایجاد تغییراتی در رفت و آمد مترو جهت رفاه مردم هستیم و تلاش داریم مترو امسال در ایام نوروز هم خدمات رسانی کند که در خصوص ساعات پایان و شروع کار مترو در این ایام اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

همه باید نسبت به انتخابات مجلس حساس باشند

وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: مجلس نهادی است که ریشه در آرای عمومی داشته و سهم مهمی از حاکمیت را در نظام سیاسی اعمال می کند. قوه مقننه حق خدادادی مردم و مظهر اراده عام ملت محسوب می شود و سرنوشت سیاسی اجتماعی مردم را مجلس تعیین می کند.

شهردار اصفهان با بیان اینکه در مجلس برنامه کشور پس از گفت و گو، تبادل نظر، بحث های بسیار و کسب رأی اکثریت تحت عنوان قانون تصویب و به مرحله اجرا در قوه مجریه در می آید، ‌تاکید کرد: بنابراین مجلس از اهمیت خاصی برخوردار است و لازم است همه نسبت به آن حساس بوده و تلاش کنند با حضور در انتخابات نمایندگانی را برگزینند که علاوه بر توجه به منافع ملی، توسعه شهر و خدمات رسانی به مردم را مدنظر داشته باشند.

ایجاد ظرفیت 200 جای پارک خودرو در ضلع شمالی مصلی

نوروزی ادامه داد: طی روزهای گذشته قول دادیم 200 ظرفیت پارک خودرو در ضلع شمالی مصلی مورد بهره برداری قرار بگیرد که این اتفاق رخ داد و تا حدود زیادی مشکل پارکینگ ماشین ها در خیابان آب 250 یا مصلی حل شد.

وی بیان داشت: با بهره برداری از پروژه های مختلف تا پایان سال امکانات مناسبی در اختیار شهروندان در مناطق مختلف در روزهای آخر سال قرار می گیرد.  

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار