روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان ،یکی از سرآمدترین هاست
کد خبر: 989797
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049UT
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
مدیر روابط عمومی هلدینگ صدر تامین :
محسن بیدی مدیر روابط عمومی هلدینگ صدر تامین ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان از خط تولید و پروژه های توسعه این شرکت بازدید نمود .

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،مدیر روابط عمومی صدر تامین نشستی با مسئولین روابط عمومی ذوب آهن اصفهان در خصوص استراتژی های ارتباطی ، تبلیغاتی و رسانه ای این هلدینگ برگزار نمود . همچنین نشستی نیز در خصوص فعالیت های روابط عمومی های شرکت های تابعه صدرتامین در اصفهان با حضور مسئولین روابط عمومی های این شرکت ها و اصحاب رسانه برگزار می شود .

نشست تعاملی مدیران روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان و صدر تامین در نشستی با حضور محسن بیدی، مدیر روابط عمومی هلدینگ صدر تامین، علیرضا امیری، مدیر و سرپرستان روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، برنامه ها و اقدامات این مدیریت مورد ارزیابی و تبادل نظر قرار گرفت.

محسن بیدی با مثبت ارزیابی کردن اعم اقدامات مدیریت روابط عمومی ذوب آهن اصفهان ، گفت: این مدیریت با داشتن نیروهای توانمند یکی از سرآمدترین روابط عمومی های تابعه صدر تامین و کشور است.

مدیر روابط عمومی صدر تامین، هماهنگی و هم افزایی روابط عمومی های تابعه این هلدینگ را خواستار شد و افزود: با برنامه های منسجم و جامع که ارتباطات سازمانی را در سطوح مختلف پوشش دهد می توان مشکلات عمده شرکت ها را بر طرف کرد.

مدیر روابط عمومی ذوب آهن نیز در این نشست با تشریح راهبردهای ارتباطی، تبلیغاتی و رسانه ای این مدیریت، گفت: برنامه های مدیریت روابط عمومی ذوب آهن در سال جاری بر اساس و در راستای برنامه کلان شرکت تدوین و در حال اجرا می باشد.

وی، افزود: همکاران این مدیریت با تلاش در خور تحسین به بازتاب اهداف، برنامه و دستاوردهای شرکت در رسانه های جمعی پرداختند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار