هر گونه عملیات اجرایی با هماهنگی پلیس صورت پذیر است
کد خبر: 989556
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Qa
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
رئیس پلیس راهور استان اصفهان:
سرهنگ"محمدرضا محمدی"گفت: هر گونه عملیات اجرایی بر روی راه ها مستلزم هماهنگی با پلیس راهنمایی و رانندگی و گرفتن مجوز مربوطه است

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، رئیس پلیس راهور استان در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: مطابق ماده "211" آیین نامه راهنمایی و رانندگی ، دستگاه های مسئول موظفند پیش از بسته شدن تمام با بخشی از راه برای انجام هرگونه عملیات اجرایی اعم از تعریض ،تعمیر،نگهداری ،حفاری و مانند آنها هماهنگی های لازم را با پلیس راهنمایی و رانندگی انجام و مراتب را به آگاهی مردم برساند.

وی افزود: برای انجام هر گونه عملیات اجرایی بر روی راه ها نیاز به هماهنگی با پلیس راهنمایی و رانندگی و گرفتن مجوزهای مربوطه است.

این مقام انتظامی بیان داشت: برابر ماده "212" آیین نامه راهنمایی و رانندگی، اشخاصی که به هر عنوان روی راه های عمومی کار می کنند موظفند پیش از شروع به کار علام ایمنی عبور و مرور را بر اساس ضوابط و استاندارهای لازم در عملیت اجرایی راه ها به تایید مسئولین مرتبط رسانده و در محل نصب کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان خاطر نشان کرد: همچین لوازم کار، لباس کار و وسایل نقلیه آنان نیز می بایست به علایم هشدار دهنده مجهز باشند ، در غیر اینصورت پلیس راهمنایی و رانندگی از فعالیت آنها جلوگیری خواهد کرد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار