افتتاح و بهره برداری ۲۳ طرح عمرانی و صنعتی همزمان با دهه فجر
کد خبر: 988506
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00499e
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خبر داد ؛
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از افتتاح و بهره برداری ۲۳ طرح عمرانی و صنعتی همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از طرح های قابل افتتاح دهه مبارک فجر در شهرک‌های صنعتی گناباد و ماشین ابزار، اظهار کرد: دهه مبارک فجر فرصتی برای یادآوری ارزش های بنیادین انقلاب اسلامی و آن حماسه ها و ایثارگری ها است و باید تلاش ما در جهت پیشرفت و توسعه حوزه صنعت به مانند روحیه جهادی و ایثارگری آن دوران باشد و در تمامی کارهای ما مستمر باشد. 
وی افزود: راه اندازی و توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی یکی از اولویت ها و برنامه های اصلی ما بوده و هست و در همین راستا زیرساخت ها به صورت برنامه ریزی شده انجام می شود تا صنعتگران دغدغه ای در این خصوص نداشته و روند استارت شروع کار آنها با سرعت بیشتری صورت پذیرد. 
مهدی زاده مقدم ادامه داد: با حمایت های صورت گرفته، در دهه فجر امسال 16 طرح صنعتی با سرمایه گذاری 3449 میلیارد ریال و  7 پروژه عمرانی از قبیل برق، راه و ابنیه، روشنایی با هزینه 29 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افتتاح و بهره برداری خواهند شد.  
وی عنوان کرد: بخش خصوصی حضور مطلوبی در روند سرمایه گذاری ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان داشته و این حضور منتهی به افزایش تولید و اشتغال 581 نفر در دهه مبارک فجر خواهد شد. 
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: حمایت از تولید از رویکردهای اصلی ما در مسیر تحقق اهداف اقتصادی به خصوص اقتصاد مقاومتی بوده و ازاین رو واحدهای صنعتی و تولیدی با حمایت هایی در بخش های زیرساختی ازجمله تأمین آب، برق، گاز و مخابرات به بهره برداری می رسند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار