تروریست‌های آمریکا درحال ترور اعتماد مردم به نظام هستند
کد خبر: 988281
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004961
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
روحانی در همایش استانداران و فرمانداران:
رئیس‌جمهور گفت: این که ترامپ ابتدا برجام را ترور می‌کند و سپس سردار عزیز ما سلیمانی را ترور می‌کند و سپس می‌خواهد رفاه و وحدت مردم و سپس آسایش آن‌ها و انسجام ملی ما را ترور کند همه یک مسیر است
سرویس سیاسی جوان آنلاین: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور صبح دوشنبه در همایش استانداران و فرمانداران سراسر کشور با تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، اظهار کرد: حضرت فاطمه (س) الگوی بزرگ برای همه زنان جامعه و الگوی تقوا، ایستادگی، مقاومت و بیان حق در مقطع بسیار سخت و مشکل و همچنین دفاع از اسلام و آزادی بود و همه افتخار می‌کنیم که محبت خاندان رسالت و اهل بیت و اصحاب ایشان در دل ما جای گرفته است.

وی با بیان اینکه اساس دین عشق و محبت نسبت به خدا، پیامبران و ائمه و صالحان است، خاطرنشان کرد: قلب ما باید با خدا و خاندان رسالت پیوندی قلبی برقرار کند؛ چرا که احترام واقعی همان محبت است.

رئیس جمهور با اشاره به برگزاری مراسم‌های مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گفت: خدای متعال نعمتی بزرگ در جمهوری اسلامی به ما عنایت کرده و مردم در همه ایام خاص از جمله عاشورا، اربعین، ماه رمضان و ایام فاطمیه عشق به خدا و پیامبر و ائمه خدا (ع) را نشان می‌دهند. این مسیر می‌تواند مسیر هدایت ما باشد و اگر حب و عشق ما به خدا و پیامبر و اهل بیت واقعی باشد، ما را از محبت و متاع کوچک باز می‌دارد.

روحانی با قرائت آیاتی از کلام الله مجید با اشاره به برگزاری انتخابات مختلف در کشور، اظهار کرد: قرآن به ما می‌گوید که شما (انسان‌ها) را وسلیه آزمایش همدیگر قرار دادیم؛ کاندیدا‌های انتخابات وسلیه آزمایش برای هیات‌های اجرایی هستند؛ هیات‌های اجرایی وسلیه آزمایش برای هیات‌های نظارت و همه وسلیه آزمایش برای شورای نگهبان و همه وسلیه‌ای برای آزمایش در روز انتخابات هستند.

وی با بیان اینکه در این زمان خدا از ما می‌پرسد که آیا در این آزمایش بزرگ صبر، ایستادگی و شکیبایی و تعقل دارید؟ خاطرنشان کرد: شرایط امروز کشور با همیشه متفاوت است؛ الان در آستانه سی و هفتمین انتخابات ملی هستیم و نخستین انتخابات در فروردین ماه سال ۵۸ و با یک همه پرسی و رفراندم آغاز شد.

روحانی با اشاره به اظهارات برخی درباره موضوع رفراندم افزود: برخی از کلمه رفراندم خوششان نمی‌آید؛ این در حالیست که پایه انتخابات ما از رفراندم شروع شده و نظام ما روی رفراندم بنا شده است و آن همه پرسی اول بود که تعیین کرد نظام ما جمهوری اسلامی است و همان همه‌پرسی به ما گفت که اسلامیت و جمهوریت را مورد نظر قرار دهیم.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه همه باید پاسدار اسلامیت و جمهوریت نظام باشیم، گفت: پاسداری از جمهوریت یعنی پاسداری از ولایت عامه، نظر و خواست مردم؛ ما به همین رای دادیم و نظام ما از دهم و یازدهم فروردین سال ۵۸ آغاز شد. اتفاقا یکی از پایه‌های قانون اساسی ما نیز همه‌پرسی است و این قانون بعد از انتخابات اعضای خبرگان قانون اساسی مجددا با رفراندم تبدیل به قانون اساسی شد، در بازنگری نیز مجددا با همه پرسی و رفراندم تبدیل به قانون اساسی کشور شد.

وی با بیان این که اخیرا برخی نسبت به کلمه همه پرسی حساسیت پیدا کرده‌اند، اضافه کرد: برخی از حساسیت‌ها نه به اندازه ویروس کرونا، اما خطرناک است و ما باید مواظب باشیم این بیماری سرایت نکند و نظر دیگری نسبت به این اصل مهم و اساسی که در کشور و قانون اساسی ما وجود دارد، پیدا نکنیم.

رئیس جمهور تصریح کرد: قانون اساسی پایه کار ماست و مشروعیت همه ما بدون استثنا از قانون اساسی است و مشروعیت قانون اساسی و همه قوانین و مقررات نیز از آرای مردم است.

روحانی با بیان اینکه ما از دوران مشروطه با مسئله آرای مردم، انتخابات و مجلس آشنا شدیم، خاطرنشان کرد: همه فداکاری‌ها در دوران مشروطه برای حاکمیت آرای مردم بود و حاکمیت ملی یکی از اهداف ملی مشروطه و انقلاب اسلامی ایران بود؛ مردم باید بر سرنوشت خود حاکم شوند و حاکمیت ما بر خود نیز به دستور خداست و کسی نمی‌تواند این حاکمیت که حاکمیت ملی است را نقض کند.

رئیس جمهور با بیان اینکه انقلاب مشروطه از مسیر خود منحرف شد و استبدادگران آمدند و مسلح شدند و انتخابات تبدیل به تشریفات انتصابات شد، تاکید کرد: بزرگترین خطر برای دموکراسی و حاکمیت ملی روزی است که انتخابات تبدیل به تشریفات شود و جای دیگری انتصاب کنند و مردم پای صندوق بروند و تشریفات انتخابات را انجام دهند؛ خدا نکند چنین روزی برای کشور ما پیش بیاید.

وی ادامه داد: یادمان است که در زمان رژیم گذشته در حوزه‌های انتخابیه عده‌ای کاندیدا می‌شدند، اما همه می‌دانستند که وکیل چه کسی است و در شهرستان‌ها می‌گفتند فلانی از تهران تعیین شده است؛ مردم هم می‌دانستند که به هر کسی که رای بدهند و هر کاری که می‌خواهند انجام دهند همان آقایی که به قول آن زمان از تهران تعیین شده نامش از صندوق‌ها خارج می‌شد و این خطر بزرگی بود که ملت ما را تهدید کرد.

روحانی با تاکید بر این که یکی از دلایل انقلاب مردم این بود که بر سرنوشت خود حاکم شوند، خاطرنشان کرد: در انقلاب اسلامی مشخص شد که دیگر آن گونه نیست که تهران تصمیم بگیرد بلکه مردم تصمیم گیر هستند و در پای صندوق حاضر می‌شوند و با آن کسی که می‌خواهند رای می‌دهند.

رئیس جمهور در ادامه صحبت‌های خود بر لزوم وجود رقابت در انتخابات‌های مختلف تاکید کرد و گفت: اگر به شما بگویند وارد یک فروشگاه بزرگ شوید و یک جنس را انتخاب کنید در حالی که فقط یک جنس و یک مارک وجود دارد دیگر انتخاب لازم نیست و دیگر نیازی نیست که بزرگ خانواده به فروشگاه برود بلکه فرزند آن خانواده می‌تواند به فروشگاه برود و پس از پرداخت پول همان یک جنس موجود را خریداری کند.

روحانی با بیان این که انتخاب به معنای برگزیدن است، تصریح کرد: بسیار مهم است که مردم احساس کنند باید میان چند نمونه، یکی را برگزینند؛ در این صورت است که انتخابات معنا پیدا می‌کند. اگر در تمام حوزه‌های انتخابیه سلیقه‌ها و افکار مختلف و در جا‌هایی که چند مذهبی است و جا‌هایی که قومیت‌ها حضور دارند مذهب‌ها و قومیت‌های مختلف حضور داشته باشند، مردم آن منطقه هر کسی را که بخواهند انتخاب می‌کنند.

وی اظهار کرد: اگر بنا بر این شد که به فرض در کشور ما سه سلیقه حضور داشته باشند و مثلا این سلیقه شامل اصولگرا، اصلاح‌طلب و اعتدال گرا باشد، اگر روی این فرض جامعه ما سه قسمت شد و سه نوع سلیقه در آن ایجاد شد و در انتخابات یک سلیقه فراوان، سلیقه دیگر را با یک ذره بین و تلسکوپ بتوان پیدا کرد و سلیقه سوم نیز اصلا وجود نداشته باشد در این شرایط انتخابات معنا پیدا نمی‌کند. ان‌شاءالله که در کشور ما این گونه نیست، اما اگر چنین شرایطی به وجود آمد آن وقت انتخابات، کلمه و اجرای انتخابات معنای دیگری پیدا می‌کنند.

رئیس جمهور تاکید کرد: شک نکنید قدرت ما با حضور مردم است و ما کسی و چیزی نیستیم؛ حتی اگر کشوری متصل به یک ابرقدرت بودیم، اگر روزی او به ما اخم می‌کرد ما را تنها می‌گذاشت، اما قدرتی که به صورت داءم برای یک ملت وجود دارد، حضور آن ملت است.

روحانی با اشاره به اتفاقات دی ماه سال ۹۶ خاطرنشان کرد: دی ماه ۹۶ عده‌ای به خیابان‌ها آمدند و شلوغ کردند. حال ممکن است عده‌ای از آن‌ها معترض و عده دیگر غیر معترض باشند، اما دی ماه سال ۹۶ جزو روز‌های تلخ تاریخ ماست و هیچ وقت فراموش نمی‌کنم که این سال بود که ترامپ را پررو کرد و به آمریکا قدرت داد تا در برابر ایران بایستند و دشمنان ما را تشویق کرد. در آن روز‌ها عده‌ای با هدف دیگری به خیابان‌ها آمدند و نمی‌دانستند که در حال انجام چه کاری هستند، اما ما در برابر این حوادثی که پیش آمد و همچنین روز‌های مختلف به مردم خود اتکا و افتخار کردیم.

وی ادامه داد: روزی که در سال ۹۶ و ۹۸ از مردم دعوت کردیم تا به خیابان‌ها بیایند و جواب دشمنان را بدهند آیا گفتیم که فقط فلان حزب بیاید و فلان حزب نیاید یا این که گفتیم همه بیایند و امروز روز ملی است و همه باید از کشور دفاع کنیم؟ آیا در آن زمان تقسیم می‌کردیم و می‌گفتیم که در این روز ملی فقط یک جناح به خیابان‌ها بیاید؟ آیا در ۲۲ بهمن همه مردم را به خیابان‌ها دعوت می‌کنیم و یا فقط از یک جناح دعوت می‌کنیم؟

روحانی در ادامه با طرح این پرسش که اگر خدای نکرده روزی حمله دشمن باشد آیا جناح خاصی را دعوت می‌کنیم یا از همه مردم دعوت می‌کنیم که به مقابله با دشمن بروند؟ ادامه داد: در دوران دفاع مقدس آیا یک جناح خاص در میدان جنگ بود یا همه مردم در میدان جنگ بودند؟ یادمان نرود که در روز مشکل همه باید با همه باشیم و باید بگذاریم روز انتخابات نیز همه با هم باشیم.

رئیس جمهور با تاکید بر این که وزارت کشور، استانداران و فرمانداران مجری قانون و انتخابات هستند گفت: قانون اساسی احتیاط کرده و گفته که دستگاهی از کنار نظارت کند؛ یعنی عده‌ای گفتند که شما این بالا بایستید و نظارت کنید و ببینید که یک وقتی این‌ها (مجریان انتخابات) خلاف نکنند؛ همین.

وی تصریح کرد: یادمان نرود یک دستگاه در کشور مجری انتخابات است و بار انتخابات بر دوش اوست و اعتماد مردم باید بر این گروه باشد و گروهی هم در آن بالا نظارت می‌کنند که خلافی واقع نشود و اگر در جایی خلافی مشاهده کردند بگویند که حواست باشد فلان جا تخلفی در حال رخ دادن است. اما حال برعکس شده؛ ناظر تبدیل به مجری و مجری تبدیل به لجستیک انتخابات شده است.

روحانی اظهار کرد: اگر می‌خواهید به اهدافمان برسیم مسلما برای همه ما کشور و نتیجه انتخابات مهم است. باید پاسدار جمهوریت نیز باشیم؛ چرا که در قانون اساسی ما جمهوریت نیز وجود دارد و من می‌ترسم که روزی این کلمه جمهوریت نیز تبدیل به جرم شود. در قانون اساسی ما کلمه جمهوری، رئیس جمهوری و جمهوریت وجود دارد و ما باید پاسدار اسلامیت و جمهوریت باشیم.

وی با بیان این که همه باید از اسلام، جمهوریت، ایران و قانون اساسی مان به خوبی دفاع کنیم، ادامه داد: امروز روزی ساده در کشور ما نیست بلکه دو سال است که ما در شدیدترین و سخت‌ترین فشار‌های اقتصادی، سیاسی و تبلیغاتی قرار گرفته‌ایم و همه می‌دانند شاید کشور‌های مختلف اعم از دوستان و کسانی که رابطه خیلی خوبی با ما ندارند و چه کسانی که با ما دشمنی دارند که البته کشور‌های محدود هستند همه فکر می‌کردند که ما چند ماه بیشتر نمی‌توانیم دوام بیاوریم.

وی خاطر نشان کرد: فشاری که امروز روی ملت ما وجود دارد از هر زمان دیگری بیشتر است؛ ما در گذشته تحریم داشتیم و با مشکلات مختلف نیز مواجه بوده‌ایم، اما به اندازه امروز مردم ما در فشار نبودند. امروز کار مردم و خدمت گزاران مردم در همه سطوح کاری قابل تقدیر است و جای سپاس دارد این که امروز مشاهده می‌کنیم در شرایط سخت فعلی در سال ۹۸ به جز یک ماه که با یک پرش در نرخ تورم مواجه بودیم یعنی آذر ماه در ماه‌های دیگر مسیر کاهش تورمی را طی کرده‌ایم.

روحانی با اشاره به اجرای تصمیم شورای هماهنگی سران سه قوه در خصوص افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین در کشور از ماه آذر خاطرنشان کرد: من بار‌ها در دولت گفته بودم که این اتفاق (افزایش نرخ تورم) فقط یک ماه خواهد بود و امروز بانک مرکزی و مرکز آمار اعلام کرده‌اند که تورم دی ماه کاهش یافته است؛ مرکز آمار اعلام کرده که تورم دی ماه ۰.۸ درصد است و بانک مرکزی اعلام کرده تورم این ماه نزدیک به یک بوده است؛ بنابراین ما مجددا به روند کاهشی خود در نرخ تورم بازگشته‌ایم.

رئیس جمهور با بیان این که ان‌شاءالله در سال جاری رشد اقتصادی کشور بدون نفت منفی نخواهد بود، اظهار کرد: خیلی مهم است ملتی که تحت فشار‌های بسیار قرار گرفته در حال بازگرداندن شرایط به شرایط قابل قبول است؛ نمی‌خواهم بگویم که شرایط مطلوبی حاکم است و اتفاقا در جلسه دیروز شورای هماهنگی اقتصادی بحث بسیار مهم و مفصلی مطرح شد و کارشناسان فراز و نشیب وضعیت ما از ابتدای انقلاب تا به امروز را گزارش کردند. بر اساس این آمار و ارقام که روز گذشته در جلسه روسای سه قوه مطرح شد نشان داده شد که در سال‌های اخیر در دو سال ۹۳ و ۹۵ وضع کشور خیلی خوب شده است. این سال‌ها وضعیت کاملا متفاوت است و همه شاخص‌های کشور از جمله امید مردم، حضور آن‌ها و نشاط‌شان افزایش یافته است. آماری که روز گذشته ارائه شد آماری صرفا اقتصادی بود، اما کاملا از آن متوجه می‌شویم که این آمار به چه معناست.

وی خاطرنشان کرد: در سال ۹۳ شرایط بسیار مناسبی برای مردم ایجاد و حرکت خوبی انجام شد. سال ۹۵ نیز برای ما سال استثنایی بود و در آن سال با رشد اقتصادی ۱۲.۵ درصد در دنیا رتبه نخست را در رشد اقتصادی کسب کردیم. علت آن نیز معلوم است.

روحانی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به آغاز مخالفت‌های برخی کشور‌ها از جمله رژیم صهیونیستی و ایالات متحده آمریکا با برجام از سال ۹۵ اظهار کرد: چرا عده‌ای تروریست جهانی مانند کاخ سفید و صهیونیسم و برخی ارتجاع عرب که آن‌ها را همراهی می‌کنند شروع به تخریب کردند و تصمیم گرفتند که برجام را ترور کنند و چرا به سمت برجام تیراندازی کردند؟ چون در سال ۹۴ برجام اجرایی شد و در سال ۹۵ ایران بالاترین رشد اقتصادی را پیدا کرد و همه شرکت‌ها به ایران آمدند و سرمایه گذاری‌ها آغاز شد و تحرک بزرگی در کشور صورت گرفت و بسیاری از طرح‌های که متوقف شده بود، به حرکت درآمد.

وی با طرح این پرسش که چرا اسرائیل و ترامپ تصمیم گرفتند با کمک عربستان دست به دست هم بدهند تا برجام را ترور کند تصریح کرد: آن‌ها (اسرائیل، ترامپ و عربستان) دیدند که برجام باعث رشد و حرکت ایران در منطقه و ارتقای جایگاه این کشور در کل منطقه شده است.

روحانی با اشاره به دیدار یکی از مقامات کشور‌های منطقه با وی و گفتگو‌های رد و بدل شده در این دیدار، اظهار کرد: در سفر اولم به نیویورک یکی از سران کشور‌های منطقه به دیدار من آمده بود. من به او گفتم که شنیدم دوستان شما شب از ناراحتی تا صبح خوابشان نبرده بود، او گفت خیر، این خبر درست نیست. همه آن‌ها نه تنها که شب تا صبح خوابشان نبرده بود بلکه همه مریض شدند و یک هفته در بستر بیماری افتاده بودند و زندگی‌شان به هم خورده بود. این بدان معناست که یک تلفن می‌تواند عده‌ای را در منطقه مریض کند. وقتی قدرت مردم و حضور آن‌ها و همچنین نشاط‌شان وجود داشته باشد مشاهده می‌کنیم که چه دستاورد‌هایی به همراه خواهد داشت.

رئیس جمهور با اشاره به اقدام ایالات متحده آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد پاسدار شهید قاسم سلیمانی، گفت: این که ترامپ ابتدا برجام را ترور می‌کند و سپس سردار عزیز ما سلیمانی را ترور می‌کند و سپس می‌خواهد رفاه و وحدت مردم و سپس آسایش آن‌ها و انسجام ملی ما را ترور کند همه یک مسیر است؛ این‌ها می‌خواهند به دنیا بگویند که ایران یک جزیره تنها و منزوی است و می‌خواهند دور ایران را یک دیوار همیشگی بکشند و ما را از دنیا جدا کند؛ در این شرایط ما نباید بگذاریم این گونه بسته شود و هر کسی در هر جا به ناروا و غلط ما را از دنیا، منطقه، دنیای اسلام و دوستانمان جدا می‌کند باید فردا پیش مردم پاسخگو باشد؛ ما باید مسئولیت پذیر و پاسخگو باشیم.

وی با اشاره به برخی مخالفت‌ها در روند اجرای لوایح مربوط به FATF در کشور، تصریح کرد: نمی‌شود قانون و مقرراتی را که دولت آن را تصویب کرده و به عنوان لایحه به مجلس داده و مجلس نیز به عنوان نماینده ملت آن را تصویب کرده بین زمین و آسمان بماند و بعد روابط ما با دنیا دچار مشکل شود؛ مگر می‌شود روابط بانکی ایران با دنیا قطع شود و به هم بریزد؟ چه کسی در این کشور تصمیم می‌گیرد.

روحانی ادامه داد: دولت به صورت لایحه قوانین مربوطه را تصویب کرده و مجلس نیز آن‌ها را به تصویب رسانده و رهبری با صراحت می‌گویند که با لوایح دولت مشکلی ندارند؛ باید (مخالفان FAFT) توضیح دهند و نمی‌شود با شعار و چهار تا حرف در فضای مجازی و حقیقی و رسانه‌ها منافع ملی را زیر پا بگذاریم.

رئیس جمهور با تاکید بر این که همه باید پای منافع ملی بایستیم، افزود: نباید بگذاریم تروریست‌های کاخ سفید موفق شوند؛ این‌ها دارند رابطه ایران را با بانک‌های جهان ترور می‌کنند و ما باید حواسمان باشد؛ این‌ها در حال ترور اعتماد مردم به نظام هستند.

وی با بیان این که انتخابات به ویژه انتخابات مجلس بسیار مهم است، اما اعتماد مردم و سرمایه اجتماعی مهمتر از انتخابات است، اظهار کرد: زمانی که فردی می‌خواهد در انتخابات بنا به دلایلی شرکت نکند؛ موضوع متفاوتی است، اما وقتی فردی می‌گوید به انتخابات اعتمادی ندارد، حرف خطرناکی است. باید به مردم اعتماد بدهیم و به آن‌ها بگویم که نظام ما نظامی تک حزبی و کمونیستی نیست. باید به مردم بگوییم که ما نظام شاه نیستیم و فقط حزب رستاخیر و کمونیست نداریم بلکه ما نظامی چند حزبی هستیم و احزاب آزاد هستند. در دولت تدبیر و امید دست افراد باز شده و هر کسی که خواسته مجوز تاسیس حزب گرفته و می‌گیرد و خانه احزاب فعال شده است.

روحانی با تاکید بر این که ما تک حزبی نیستیم خاطر نشان کرد: باید حواسمان به آن‌هایی که می‌خواهند اعتماد مردم را ترور کنند جمع باشد. امروز در شرایط بسیار حساسی قرار گرفتیم و نباید بگذاریم آمریکا پیروز شود و ان‌شاءالله ملت‌مان و انسجام وحدتمان نمی‌گذارند چنین اتفاقی بیفتد.

وی گفت: از تمام ملت ایران اعم از مردان و زنان و جوانان و پیران و روستاییان و شهریان و همه اقوام و مذاهب خواهش می‌کنم که امروز روزی است که باید پای صندوق‌های رای برویم، ولو اینکه ناراحت هستیم و گله داریم و ممکن است در زندگیمان مشکلاتی باشد و بدانیم در جای دقیق عمل نشده است؛ با صندوق رای قهر نکنیم ولو این که در تهران ۳۰ کاندیدایی، کاندیدای کمتری داشته باشیم یا در جایی که ۶ کاندیدا دارند، ۴ کاندیدا داشته باشیم. اگر در انتخابات مردم نقصی و ایرادی دیدند خواهش می‌کنم که در روز انتخابات یعنی دوم اسنفد ماه که روزی تاریخی است کاری نکنیم که صندوق‌های ما خلوت باشد و بگذاریم همه پای صندوق‌های رای بیایند.
منبع: ايسنا
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
0
0
این بابا باز هم صحبت کرد؟!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
0
0
سلام : امام علی(ع) فرمود اگر قومی لباس جهاد را از تن خود خارج کنند خدا لباس ذلت را بر تن آنها می پوشاند. و در طوفان فتنه و بلا سقوط كند، و در زير پا خرد و زبون شود، و عقل خود را از دست بدهد، منظور رئیس جمهور از رفراندم موضوع انحرافی مذاکره است آری مذاکره و تعامل سازنده خیلی خوب است اما آقای رئیس جمهور و وزیر محترم خارجه لطفا اگرتخصص و تبحر مذاکره دارید برای یک بار هم موضوع مذاکره را با دیپلماسی فعال و طلبکارانه شخص جنابتان معین کنید.مثلا برسر کوتاه کردن، توان و برد موشک های قاره پیمای امریکا مذاکره کنید. برسرنابودی جنگ افزارهاو زراد خانه های اتمی امریکا و وسایر قدرتهای بزرگ مذاکره کنید. بر سر تجاوز و اشغال وایجاد پایگاهای نظامی امریکا در منطقه ماوجهان که موجب فتنه هاوریختن خون های به ناحق ریخته مردم دنیا شد مذاکره کنید بر سرچرایی دخالت امریکا درامور داخلی ایران و سایر کشورها و خسارت های زیانبار دراین خصوص به ایران وسایر کشورهای جهان مذاکره کنید. بر سر حمایت بی چون و چرای امریکا از رژیم اشغالگر قدس مذاکره کنید. برسرچرایی حمایت آمریکا از رژیم های دیکتارتورمآب دنیا با وجود شعار فریبکارانه دموکراسی از طرف او مذاکره کنید. صرفا برسر پول های بلوکه شده ایران و غارت آن به بهانه های واهی وغیر قانونی توسط امریکا مذاکره کنید. برسر ایجاد فتنه ،بلوا و کودتا در ایران و کشورهای جهان از طرف آمریکا مذاکره کنید. برسر دزدی و چپاول نفت کشورهای منطقه توسط آمریکا مذاکره کنید. تا بلکه با این مذاکرات آمریکا دیگر پشیمان شود واینگونه یکه تازی نکند و خوی استکباری را کنار بگذارد !!!چرا همیشه باید بر سر مولفه های قدرت ما که با خون ودل های این ملت،جوانان انقلابی این مرز وبوم ،حمایت های رهبری و حاصل خون بهای شهیدان است اشتیاق و تشنه مذاکره و تعامل باشید ومی خواهید با مذاکره با غرب آن دستاورد عظیم را به باد فنا دهید؟ بله در برجام شمامذاکره کردید و توافق کردید 95درص برنامه هسته ای تعطیل شد،صد نوع فناوری پیشرفته هسته ای برای ماممنوع شد. با شوک ارزی دلار از3700تومان به 19 هزار تومان رسید. تورم به بالای 60 درصدرسید .هزاران کارخانه و شرکت های تولیدی به تعطیلی کشیده شد هزاران نفر بیکار شدند به عوض حمایت از تولید داخلی حجم واردات کالاهای خارجی در این 6 سال مخصوصا بعد ازبرجام به بیش از 300میلیارد دلار رسید که برابر با15میلیون اشتغال است و سرانجام اوضاع زندگی ومعیشتی مردم ایران کاملا بهم ریخت. این تازه یک نمونه از دستاورد مذاکره جنابعالی است. تو خود حدیث مفصَل بخوان از این مُجمل.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
0
0
سلام:آیا در صدر اسلام پیامبر عظیم الشان(ص) و امیر المومنین علی (ع) بر سر شکستن شمیر ها و یا کوتا کردن اندازه شمشیر هاو نابودی و کوچک کردن زره های مسلمانان و قوای اسلام با کفار و منافقین مذاکره کردند؟ کدام عقل سلیم با دشمن خود مذاکره می کند و موئلفه های قدرت خود را بادست خود نابود می کند؟؟؟
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار