واگذاری مسوولیت دبیرخانه کارگروه تسهیل و صدور جواز تأسیس به خانه‌های صنعت و معدن
کد خبر: 987514
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048te
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت از واگذاری هفت مورد از اختیارات وزارت صمت به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها خبر داد و گفت: مسوولیت دبیرخانه کارگروه تسهیل و صدور جواز تأسیس واحدهای صنعتی از جمله این اختیارات است که از امروز به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت واگذار می‌شود.

سعید زرندی  در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان آذربایجان‌شرقی،  را از نظر همدلی و تعامل بین دولت و بخش خصوصی یک الگو معرفی کرد و اظهار داشت: اگر در همه استان‌های کشور بتوانیم چنین الگویی را پیاده کنیم بسیاری از مشکلات صنعت حل می‌شود.

سعید زرندی از واگذاری هفت مورد از اختیارات وزارت صمت به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها خبر داد و گفت: مسوولیت دبیرخانه کارگروه تسهیل و صدور جواز تأسیس واحدهای صنعتی از جمله این اختیارات است که از امروز به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت واگذار می‌شود.

وی با بیان اینکه کارگروه تسهیل از نظر قانونی جایگاه بالایی دارد، افزود: رویکرد وزارت صمت این است که مشکلات بخش صنعت و تولید در استان‌ها حل شود و از این رو کارگروه تسهیل، اختیارات ویژه‌ای دارد.

زرندی با بیان اینکه آئین‌نامه کارگروه تسهیل با رویکرد جدید در هیأت دولت در حال بررسی است، یادآور شد: به تناسب تغییر رویکرد دولت و سیستم بانکی، رویکرد بخش صنعت و تولید نیز به‌ویژه در حوزه تأمین مالی باید تغییر یابد.

وی خاطرنشان ساخت: بر این اساس دفتر تأمین مالی با هدف شناسایی و معرفی ابزارهای نوین تأمین مالی در وزارت صمت تشکیل شده است.

در این جلسه گزارشی از عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ارائه و مسائل و مشکلات پنج واحد تولیدی و صنعتی نیز بررسی شد.

برچسب ها: تبریز ، تسهیل ، کارگروه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار