مقتول بین نگهبان‌ها تبعیض می‌گذاشت
کد خبر: 986271
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048Zb
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۴
عامل قتل مسئول تدارکات دانشگاه امام صادق (ع):
نگهبان دانشگاه امام صادق (ع) که به اتهام قتل مسئول تدارکات بازداشت شده مدعی است مقتول را به خاطر تبعیض‌هایی که بین همکارانش می‌گذاشت به کام مرگ کشانده است.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ساعت‌۱۹ شامگاه یک‌شنبه ۲۲‌دی‌ماه مردی به مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ خبر داد مقابل دانشگاه امام صادق (ع) مرتکب قتل شده است. لحظاتی بعد تیمی از مأموران کلانتری‌۱۳۴ شهرک قدس در محل حاضر شده و با جسد مردی ۴۷‌ساله در حالی که با اصابت جسم سخت به پشت سرش به کام مرگ رفته بود مواجه شدند. مردی هم که پلیس را از ماجرا با خبر کرده‌بود در خیابان خوردین خودش را به عنوان قاتل معرفی و تسلیم پلیس شد. بعد از تأیید حادثه از سوی مأموران کلانتری قاضی دشتبان، بازپرس شعبه‌دهم دادسرای امور جنایی به همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل حاضر شد. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی عامل حادثه که مردی ۴۴‌ساله بود مورد تحقیق قرار گرفت. او گفت: من از کارمندان دانشگاه هستم و از ۲۰‌سال قبل به عنوان نگهبان مشغول کار هستم. مقتول هم مدیر عمومی و مسئول تدارکات دانشگاه بود که از مدت‌ها قبل با هم اختلاف داشتیم. او مدام بین شیفت‌های نگهبانی تبعیض قائل می‌شد و اعتراض‌هایم هم راه به جایی نداشت به طوری که تبعیض‌ها در این مدت بیشتر شده‌بود. متهم در توضیح حادثه هم گفت: ساعتی قبل دوباره سر موضوع همیشگی با او حرف زدم، اما فایده نداشت و کارمان به مشاجره کشید. او بدون توجه به مشکل پیش آمده از بخش نگهبانی بیرون رفت و از دانشگاه خارج شد. من هم که از رفتارش به شدت عصبانی شده‌بودم میله‌آهنی که کنار میز نگهبانی بود، برداشتم و به طرف او حرکت کردم. وقتی به او رسیدم با میله ضربه محکمی به سرش زدم که روی زمین افتاد و بی‌هوش شد. بعد هم به پلیس خبر دادم.

سرهنگ آذین، رئیس کلانتری‌۱۳۴ شهرک قدس گفت: متهم به دستور بازپرس در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس‌آگاهی تهران قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار