نوآوری از ارزش آفرینی در شرکت گاز
کد خبر: 985920
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048Tw
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
سخنگوی شرکت گاز استان اصفهان :
سید حسن موسوی، گفت: حفظ و ترویج ارزش های سازمانی، مهم ترین عامل در تعالی و پیشرفت سازمان است و موجب انسجام و تمایز آن از سایر سازمان ها می گردد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان به نقل ازروابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید حسن موسوی، گفت: "دانش محوری و یادگیری سازمانی"، "مشارکت و همیاری"، "سلامت، رشد و تعالی سرمایه های انسانی" و" مسئولیت پذیری اجتماعی و صیانت از حقوق شهروندی" چهار محور ارزش های بنیادین سازمانی در شرکت گاز استان اصفهان است.

وی، با بیان اینکه، نیروی انسانی به عنوان مهمترین و با ارزش ترین سرمایه یک سازمان مطرح است، افزود: با توجه به ارزش های آنها در سازمان می توان گام های مهمی را برای موفقیت سازمان برداشت چراکه ارزش ها تعیین کننده یا هدایت کننده رفتار می باشند.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، تصریح کرد: حفظ و ترویج ارزش های سازمانی، مهم ترین عامل در تعالی و پیشرفت سازمان است و موجب انسجام و تمایز آن از سایر سازمان ها می گردد.

موسوی، اضافه کرد: با در نظر گرفتن فلسفه فکری مدیران و شخصیت کارکنان ایجاد فضایی که در آن تمام تفاوت ها در کانون رشد و بقای سازمان معنا پیدا کند بسیار حائز اهمیت است، بنابراین ما سازمان را با رعایت ارزش های سازمانی که از فرهنگ آن می آید غنی خواهیم کرد.

وی، تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات شفاف و سریع، ارائه خدمات مطلوب به مشترکین (سرعت، دقت، ایمنی، استمرار کیفیت و نوآوری)، ارزش آفرینی در زنجیره تامین و استفاده بهینه از منابع و قابلیت های شرکت را ارزش های کسب و کار در شرکت گاز استان اصفهان عنوان کرد.

سخنگوی شرکت گاز استان اصفهان گفت: امروزه، جايگاه اخلاق در مديريت، به عنوان مبحثي بسيار محوري از سوي انديشمندان و نظريه پردازان حوزه مديريت موردتوجه قرار گرفته است، به طوري که به دليل افزايش اهميت کارکردي و نقش آن در حوزه کسب و کار، بسياري از مديران موفق در عرصه جهاني از مباني و ارزش هاي اخلاقي در حوزه مديريت و رهبري، عملاً جايگاه ويژه اي را به خود اختصاص داده اند.

موسوی اذعان داشت: در بررسي عملکرد سازمان هاي موفق، اهتمام جدي آنان به مفاهيم اخلاقي تحت عنوان ارزش هاي سازماني کاملاً مشهود است. استفاده از اين رويکرد وتدوين ارزش ها و نظام اخلاقي سازمان در فرايند برنامه ريزي و مديريت استراتژيک يکي از وظايف مهم مديران و رهبران است، به طوريکه برطبق مدل تعالي سازماني EFQM «رهبران ماموريت، آرمان، ارزش ها و اصول اخلاقي سازمان را ايجادکرده و نقش الگو در فرهنگ تعالي را ايفا مي کنند.

،

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار