زیرساخت‌های مورد نیاز استارت‌آپ‌ها فراهم می‌شود
کد خبر: 975022
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045eA
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه شاهد نشانه‌های روشنی از انقلاب صنعتی چهارم و اقتصاد دیجیتال در کشور هستیم، گفت: زیرساخت‌های پایه‌ای مورد نیاز کسب و کار‌های IT و استارت‌آپ‌ها فراهم می‌شود.
سرویس دانشگاه جوان آنلاین: به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، حمید فتاحی گفت: اتفاقاتی که در کشور در حوزه استارت‌آپ‌ها رخ داده و دانش بومی، امکانات و بستر‌هایی که در حوزه صادرات این کسب و کار‌ها صورت گرفته است باعث شده ما در حوزه زیرساخت‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات کشور، شاهد رشد باشیم و همگام با دنیا گام برداریم.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان بخش تأمین کننده زیرساخت‌های اصلی مورد نیاز برای کسب و کارها، تمام توان و سرمایه‌گذاری خود را در این خصوص صرف کرده و انتظار می‌رود این امر به بهترین شکل محقق شود.

فتاحی گفت: برای توسعه بازار IT باید زیرساخت‌های پایه‌ای مورد نیاز کسب و کار‌های IT فراهم شود و به حداکثر پایداری و کیفیت برسد.
معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد: انجام تعرفه گذاری و رگولاتوری در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور، باعث حذف واسطه‌ها و قوانین دست و پاگیر که دامن گیر این حوزه بوده، شده و بخش اصلی آن در حوزه زیرساخت نمود یافته است.
 
 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی