پول از ماهشهر، میزبانی از تهران!
کد خبر: 974723
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045ZL
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۱
میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی حاشیه جدی فدراسیون
برگزاری مسابقات جـام جهانی کشـتی فرنگی این روز‌ها به اصلی‌ترین چالش فدراسیون کشتی تبدیل شده است. مسابقاتی که قرار است طی روز‌های هفتم و هشتم آذرماه برگزار شود.
فريدون حسن
سرویس ورزشی جوان آنلاین: این مسابقات طبق اعلام مسئولان قبلی فدراسیون کشتی قرار بود در بندر ماهشهر برگزار شود، اما بعد از تغییر و تحولات مدیریتی فدراسیون و مشخص شدن رئیس جدید این میزبانی به تهران منتقل شد.

بنا بر اظهارنظر‌ها به دلیل آماده نبودن زیرساخت‌های لازم و متناسب با نظر اتحادیه جهانی کشتی و نبود پرواز مستقیم برای تیم‌های خارجی جهت حضور در ماهشهر، میزبانی این شهر منتفی و تهران جایگزین شده است، اما آنچه باعث بروز حاشیه‌های مختلف شده مربوط به یک میلیارد تومان پولی است که فدراسیون بابت این میزبانی از خوزستانی‌ها گرفته و پس نداده است. در این میان مسئولان فدراسیون با رسانه‌ای کردن برخی مکاتبات قبلی مدعی شده‌اند که از ابتدا فدراسیون جهانی با میزبانی ماهشهر مخالفت کرده بوده و موضوع مربوط به این مقطع زمانی نیست. ضمن اینکه مسئولان قبلی فدراسیون در مکاتبات خود تهران را به‌عنوان میزبان معرفی کرده بودند. حمید بنی‌تمیم، سرپرست سابق فدراسیون کشتی در واکنش به این مسئله به ایسنا گفته است: «سؤال اصلی من از مسئولان فدراسیون این است که چرا شما که شهریورماه آمدید میزبانی جام جهانی در تهران را تأیید کردید، یک ماه بعد رفتید و یک میلیارد تومان از خوزستان پول گرفتید؟ چرا الان این پول را برنمی‌گردانید؟ شما که می‌گویید شش، هفت بانک را  برای اسپانسری هماهنگ کرده‌اید، پس چرا از خوزستان محروم تحت عنوان اینکه مسابقه برای شماست برای تهران پول گرفته‌اید؟!»

فدراسیون‌نشینان کشتی هنوز پاسخی در خصوص چگونگی دریافت و هزینه‌کرد این مبلغ نداده‌اند، اما نکته جالب‌تر اینکه فدراسیون حتی برای برگزاری مسابقات در تهران هم با مشکل مالی مواجه است و باید برای اجاره سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برای دو روز مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت کند. حسن رنگرز، سخنگوی فدراسیون کشتی با اشاره به این مشکل می‌گوید: «با توجه به وضعیت اعتبارات و مشکل کمبود بودجه، فدراسیون توانایی پرداخت این هزینه سنگین را ندارد. ما توقع نداریم برای برگزاری رقابت‌های کشوری از ما اجاره نگیرند، اما حداقل برای میزبانی جام جهانی به عنوان یک رویداد بین‌المللی توقع مساعدت داریم.»
برچسب ها: کشتی فرنگی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار