بازداشت دو مامور متخلف در شهرداری اسلامشهر
کد خبر: 974460
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045V6
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
در حین دریافت رشوه انجام شد :
2نفر از ماموران واحد کنترل و نظارت شهرداری منطقه چهار اسلامشهر در حین انجام بزه و ارتشا ء بازداشت شدند.
محمدرضا عباسی

2نفر از ماموران واحد کنترل و نظارت شهرداری منطقه چهار اسلامشهر در حین انجام بزه و ارتشا ء و دریافت رشوه بازداشت شدند.

در راستای مقابله با تخلفات ساختمانی و برخورد با عوامل خاطی که در زمینه جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در مجموعه شهرداری اسلامشهر، با هماهنگی به عمل آمده بین واحدهای حراست و بازرسی شهرداری با مراجع قضایی شهرستان اسلامشهر ،۲ نفر از ماموران شهرداری منطقه ۴ در حین انجام عمل خلاف و اخذ رشوه دستگیر شدند.
بنابر اعلام یک منبع آگاه ،این ۲مامور واحد کنترل و نظارت شهرداری منطقه ۴اسلامشهر ،که تحت کنترل و نظارت  واحدهای حراست و بازرسی شهرداری و  دستگاه‌های امنیتی این شهر قرار داشتند،با هماهنگی به عمل آمده با مقامات قضایی و امنیتی ،در حین دریافت رشوه از مالک یک ساختمان در حال احداث دستگیر شدند.
براساس تایید این منبع مطلع وبدون اشاره به جزییات موارد تخلف انجام شده،این ۲ مامور از عوامل بروز برخی از تخلفات ساختمانی در حوزه شهرداری بوده اند،که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل ادامه دارد.
عملکرد مجموعه نظارتی شهرداری اسلامشهر و دستگاه‌های قضایی این شهرستان حکایت از آن دارد که دستگاه‌های قضایی وامنیتی بویژه دادستان انقلابی اسلامشهر در راه مقابله و برخورد با مفاسد در دستگاهها همچنان فعال بوده و با متخلفین به شدت برخورد خواهند کرد.
شهروندان اسلامشهری می توانند جهت همکاری با دستگاه قضایی و پاکسازی بدنه ارگان‌ها و ادارات خدوم  وفعال منطقه  از حیث وجود افراد متخلف و قانون شکن،در صورت اطلاع از تخلفات احتمالی ویا در صورت پرداخت هر گونه رشوه ای از طریق راهها و شیوه های مختلف به افراد خاطی، اطلاعات خود را به واحدهای بازرسی، حراست شهرداری و یا دستگاه قضایی شهرستان اسلامشهر، اطلاع دهند تا در چارچوب به اقدامات قانونی ،ضمن برخورد با متخلفان مانع از بروز تخلفات بعدی شوند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی