برگزاري کارگاه آموزشی مدیریت کسب و کار در رسانه
کد خبر: 973810
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045Kc
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
به همت فرهنگسرای رسانه شهرداری اصفهان انجام مي شود
به همت فرهنگسرای رسانه وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، کارگاه آموزشی مدیریت کسب و کار در رسانه برگزار مي شود.

به گزارش جوان آنلاين کارگاه تخصصی مدیریت کسب و کار در رسانه با تاکیید بر مطبوعات با حضور رضا ابراهیم زاده به همت فرهنگسرای رسانه وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان 24 مهر ماه ساعت 16 تا 18 در محل سالن اجتماعات مجتمع مطبوعاتی برگزار می شود.
به گفته فاطمه شفیعی مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه وضعیت کاغذ، گرانی و کمبود آن این روزها به معضل اصلی رسانه‌های مکتوب تبدیل شده است، و متاسفانه مشکلی جدی محسوب می شود که بر پیکره رسانه های مکتوب آسیب وارده نموده است .
شفیعی معتقد است برگزاری این دوره ها روش های به روز در آمد زایی در نشریات مکتوب در آن مطرح می شود ، یکی از راهکارهایی است که می توان بر مشکلات اقتصادی نشریات چیره شد.
مدیر فرهنگسرای رسانه می گوید: مطبوعات آیینه و نمایی از جامعه هستند که هر چه حال و روز خوش تری داشته باشند بهتر می توانند در راستای اطلاع رسانی و ارتقا سطح فرهنگ و هنر جامعه گام بردارند .
شنیدن خبر تعطیلی رسانه ها نشان از بحران مالی در روزنامه هاست که اگر کسب و کار در رسانه رونق بگیرد می توان جلوی این بحران را گرفت .
علاقمندان جهت شرکت در کارگاه می توانند به آدرس فرهنگسرای رسانه واقع در مجتمع مطبوعاتی طبقه 2 واحد 20 مراجعه و یا با شماره تلفن 35544096 تماس حاصل فرمایند .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار