با راه اندازی کارگاه "خلاقیت و ایده پردازی" میسر است
کد خبر: 973754
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045Ji
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
ایجاد طوفان فکری در مادران
خلاق بودن برای خیلی‌ها رویا و آرزوست و فکر می‌کنند بقیه مادرزاد خلاق بوده اند و خودشان نمیتوانند خلاقیت و ایده پردازی داشته باشند، اما اصلا و ابدا اینطور نیست؛ همه آدم‌ها زمانی که به دنیا می‌آیند از نظر استعدادی شبیه هم هستند و این شرایط محیطی و خانوادگی و در کل اجتماعی هستند که باعث تقویت و یا دیده شدن یک استعداد و تضعیف استعداد دیگری می‌شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،مدیر دفتر تخصصی بانوان آفتاب اظهار داشت : مرکز بانوان آفتاب وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان  به منظور شکستن قالب های ذهنی مادران، جلسات و کارگاه های متعددی را برگزار کرده است.

لیلا لندی افزود: اخیرا سبک فکری افراد عوض شده و بین اعضای خانواده و در محیط خانه در اصفهان گفتگو شکل نمی‌گیرد همچنین در دورهمی ها همه درگیر فضای مجازی هستند.

وی با بیان اینکه مادران برای گذر از این وضعیت باید به سمت تفکر خلاق بروند، بیان کرد: مادران مدیران خانه  هستند لذا برای افزایش نشاط اجتماعی خانواده باید توانمندی هایشان را بشناسند و در خودشان طوفان فکری ایجاد کنند.

مدیر دفتر تخصصی بانوان آفتاب تصریح کرد: کارگاه خلاقیت و ایده پردازی "مادران هشت بهشت" با تدریس داریوش ذوالفقاری راد کارشناس ارشد برنامه ریزی، چهارشنبه های هر هفته در مهرماه از ساعت 9 تا 11 صبح در محل بانوسرای آفتاب برگزار می شود.

لندی با بیان اینکه این کارگاه چهار جلسه است، گفت: کارگاه اول به ضرورت ها و فوایده ایده پردازی و تفکر خلاق، کارگاه دوم به آشنایی با تکنیک های ایده پردازی و کارگاه سوم و چهارم به نقش ایده پردازی در ایجاد خانه و خانواده و محیط کار خلاق می پردازد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار