مطبوعات آیینه و نمایی از جامعه هستند
کد خبر: 973753
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045Jh
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه شهرداری اصفهان
فاطمه شفیعی گفت: شنیدن خبر تعطیلی رسانه‌ها نشان از بحران مالی در روزنامه هاست که اگر کسب و کار در رسانه رونق بگیرد می‌توان جلوی این بحران را گرفت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،مدیر فرهنگسرای رسانه وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اظهارداشت: وضعیت گرانی و کمبود کاغذ، این روزها به معضل اصلی رسانه‌های مکتوب تبدیل شده است، و متاسفانه مشکلی جدی محسوب می شود که بر پیکره رسانه های مکتوب آسیب وارده نموده است .

 فاطمه شفیعی بیان نمود : برگزاری دوره هاو روش های به روز در آمد زایی در نشریات مکتوب در کارگاه تخصصی مدیریت کسب و کار مطرح می شود واین کارگاهها یکی از راهکارهایی است که می توان بر مشکلات  اقتصادی نشریات  چیره شد.

 وی ابرازکرد : مطبوعات  آیینه و نمایی از جامعه هستند که هر چه حال و روز خوش تری داشته باشند بهتر می توانند در راستای  اطلاع رسانی  و ارتقا سطح فرهنگ و هنر جامعه گام بردارند .

 شفیعی گفت : شنیدن خبر تعطیلی رسانه ها  نشان از بحران مالی  در روزنامه هاست  که اگر کسب و کار در رسانه  رونق بگیرد می توان جلوی این بحران را گرفت .

وی اذعان نمود : اصحاب رسانه وعلاقمندان جهت شرکت در کار کارگاه تخصصی مدیریت کسب و کارکه با حضور رضا ابراهیم زاده در 24 مهر ماه ساعت 16 تا 18 برگزار می شود. می توانند به آدرس فرهنگسرای رسانه واقع در مجتمع مطبوعاتی  طبقه 2 واحد 20 مراجعه و یا با شماره تلفن 35544096  تماس حاصل فرمایند .

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار