کمک های عاجل کوتاه‌مدت، گره گشای واحدهای بحران‌زده
کد خبر: 973429
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045ET
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
رییس اتاق بازرگانی اصفهان:
رییس اتاق بازرگانی اصفهان در دیدار با عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران تاکید کرد: کمک های عاجل کوتاه مدت، گره بسیاری از واحدهای تولیدی بحرانزده را باز خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل ازروابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان ، رییس اتاق بازرگانی اصفهان در این دیدار که به منظور معرفی سامانه کشوری کسب و کار سککوک و ضرورت ایجاد سامانه مشترکی به منظور مدیریت بهینه منابع و مصارف بانک‌های استان صورت گرفت، از ایجاد سازو کار کمک‌های کوتاه مدت سریع به واحدهای تولیدی بحران‌زده و دچار مشکل خبر داد و گفت: در دوره نهم اتاق اصفهان منابع خود را به عنوان عامل ایجاد سازوکار مذکور به کار خواهیم گرفت.

مسعود گلشیرازی افزود: در صورت طراحی سازوکار اجرایی این اقدام، گره بسیاری از واحدهای تولیدی اصفهان باز می شود.

وی ایجاد صندوق حمایت از واحدهای نوپا، ایجاد مراکز رشد و طراحی شتاب دهنده‌هایی در حوزه‌های صادرات، تجارت الکترونیک، بازاریابی و مرکز توانمندسازی نیروی انسانی را از جمله اقدامات اتاق دوره نهم در این زمینه بیان کرد.

رییس اتاق بازرگانی اصفهان هدف از ایجاد این شتاب دهنده ها را جذب دانشجویان و فارغ التحصیلان مستعد و مرتبط با حوزه بازرگانی بیان و تصریح کرد: اتاق بازرگانی اصفهان بر روی این افراد سرمایه‌گذاری کرده، آنها را به شرکت‌های واسطه تجاری و بازاریابی تبدیل خواهد نمود.

گلشیرازی گام دوم اتاق را حمایت از واحدهای کوچک و گام سوم را حمایت از واحدهای بزرگ تولیدی آسیب دیده و بحران‌زده دانست و خواستار تعامل و همفکری بانک ملی برای ایجاد سازوکار مذکور شد.

در ادامه مسعود خاتونی، عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران با بیان اینکه در یک سال گذشته فعالیت های مؤثری در حوزه ارز انجام شده، گفت: این ثبات مرهون هدفمند نمودن پتانسیل‌های موجود در بانک مرکزی بوده، با نظارت دقیق از طریق سامانه‌های الکترونیک پس از رونمایی از بازار متشکل ارزی زنجیره تکمیل می‌شود.

وی شفافیت را عامل یک اقتصاد شکوفا دانست و سامانه سککوک را پلتفرم کشوری کسب و کار به کسب و کار، اولین سامانه مبادلات اعتباری در ایران و سامانه‌ای برای ارتقا و تسهیل تعاملات تجاری داخلی و بین‌المللی معرفی و تصریح کرد: سامانه مذکور می‌تواند نوید بخش یک تجارت الکترونیک شفاف باشد.

خاتونی تاکید کرد: با استفاده از این سامانه می‌توان اعتبارات بانکی را در نقطه صحیح خود مصرف نمود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار