مامنی برای نشاط و مشارکت اجتماعی سالمندان
کد خبر: 973428
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045ES
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
عمارت "هشت بهشت"
دوران سالمندی برابر با ناتوانی افراد نیست لذا باید روی افزایش نشاط و شادابی افراد سالمند در این دوران تمرکز کرد که مورد پذیرش قرار دادن و مشارکت سالمندان در برنامه ها، فعالیت ها و پرکردن اوقات فراغت آن ها از مواردی است که باعث افزایش نشاط در این دوران می شود.

.به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،مدیر دفتر تخصصی سالمند گفت: طبق بررسی و نیازسنجی، جمعیت زیادی از سالمندان هر روز در پارک شهید رجایی اوقات خود را می‌گذرانند.

فهیمه کدخدایی اظهار کرد: با معرفی باغ تجربه از مراکز وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، این سالمندان از برنامه ها استفاده می کردند اما به نظر می آمد رفت و آمد به باغ برایشان سخت است لذا به این نتیجه رسیدیم که برای افزایش نشاط و مشارکت اجتماعی سالمندان با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی منطقه ۳ برنامه ای در محل حضور سالمندان در پارک برگزار کنیم.

وی بیان کرد: برنامه "هشت بهشت" در همین راستا  از ۱۶ مهر تا ۲۱ آبان هر هفته روزهای فرد از ساعت ۹ تا ۱۱ کنار عمارت هشت بهشت پارک شهید رجایی اجرا می شود.

کدخدایی خاطرنشان کرد: برنامه "هشت بهشت" شامل ابر بازی، بازی های بومی و محلی، بازی های فکری و تفریحی و جدول بازی است که توسط سالمندان باغ تجربه اجرا می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار