تقویت هویت ملی با بزرگداشت مفاخر ایرانی
کد خبر: 973426
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045EQ
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
در عمارت هنرمند شعرخوانی، تفسیر و معانی اشعار حافظ برگزار می شود
فرید صلواتی گفت: برنامه بزرگداشت مفاخر ایرانی هویت ملی تقویت می شودو وظیفه ما شناساندن نخبه های هنری و مفاخر به جامعه به خصوص جوانان است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،ایرانیان دارای فرهنگ غني و كهني هستند كه بايد از آن برای حفظ هويتشان بهره ببرند، چراكه دشمن مي‌كوشد با تحريف تاريخ اين هويت را از بين ببرد.دشمن امروز تمام توانش را براي تخريب هويت ملي و دينی جوانان كشور به كار گرفته در صورتیکه سابقه هویتی فرهنگی مردم بزرگ ايران گنجينه عظيمی است كه  بايد برای مقابله با دشمن از آن استفاده شود.

مسئول عمارت هنرمند با بیان اینکه با بزرگداشت مفاخر ایرانی هویت ملی تقویت می شود، گفت: وظیفه عمارت هنرمند شناساندن نخبه های هنری و مفاخر به جامعه به خصوص جوانان است.

فرید صلواتی با بیان اینکه نسل جوان با مفاخر، شعرا و نویسندگان قدیمی بیگانه هستند، اظهار کرد: برای از بین رفتن این بیگانگی، عمارت هنرمند وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، تاکنون جلساتی را برای آشنایی با پروین اعتصامی، مولانا، سهراب سپهری و ... برگزار کرده است.

وی بیان کرد: برنامه بزرگداشت حافظ نیز در همین راستا 21 مهرماه از ساعت ۱۷ در عمارت هنرمند واقع در میدان شهدا، ابتدای خیابان ابن سینا همراه با شعرخوانی، تفسیر و معانی اشعار حافظ و آواز و نی برگزار می شود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار