داورزنی باید از وزارت ورزش استعفا دهد
کد خبر: 973402
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045E2
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۰
نسخه نمایندگان مجلس برای برگزاری سالم انتخابات والیبال
با گذشت نزدیک به یک ماه از ثبت‌نام محمدرضا داورزنی در انتخابات فدراسیون والیبال بدون استعفا از پست معاونت قهرمانی وزارت ورزش، واکنش‌ها نسبت به این مسئله ادامه دارد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: دیروز هم دو نماینده مجلس در گفتگو با رسانه‌ها نسبت به حضور همزمان داورزنی در وزارت ورزش و کاندیدا شدن برای والیبال موضع‌گیری کردند، موضع‌گیری که نشان می‌دهد مجلس نیز به چنین رویکردی انتقاد دارد.

در این راستا احسان قاضی‌زاده‌هاشمی، نماینده فریمان و سرخس دیروز در گفتگو با خبرگزاری فارس از ورود مجلس به انتخابات فدراسیون والیبال خبر داد: «اینکه می‌خواهند داورزنی را از معاونت وزارت ورزش جابه‌جا و حتماً یک فدراسیون برایش هماهنگ کنند تا در آنجا همچنان سرکار باشد از نظر عمومی و مدیریتی قابل پذیرش نیست. برخی از اهالی والیبال نسبت به چنین شرایطی معترض هستند و اعتقاد دارند که انتخابات در محیطی عادلانه برگزار نخواهد شد، به خصوص که داورزنی خودش برگزارکننده، نظارت‌کننده، صلاحیت‌دهنده و کاندیداست و با این فرآیند قطعاً خودش هم انتخاب خواهد شد. افراد می‌توانند به سازمان بازرسی و کمیسیون اصل ۹۰ شکایت خود را اعلام کنند. بدون شک ما هم به این مسائل ورود می‌کنیم و از وزیر ورزش هم گزارش می‌خواهیم.»

علی‌اصغر یوسف‌نژاد، عضو فراکسیون ورزش مجلس هم در گفتگو با رادیو تهران از داورزنی خواست با توجه به ثبت‌نام در انتخابات والیبال از معاونت در وزارت ورزش استعفا دهد: «این موضوع را در مجلس پیگیری می‌کنیم. نگران برخورد سلیقه‌ای افراد و سوءاستفاده در این مسئله هستیم. آقایانی که در معاونت وزارت هستند، استعفا بدهند تا موقعیت آن‌ها مسئولیت‌شان را پوشش ندهد.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار