هنرنمایی شاگردان کولاکوویچ با شکست آرژانتین
کد خبر: 972948
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00456i
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
ایران ۳ - آرژانتین ۲
تیم ملی والیبال ایران در ادامه رقابت‌های جام جهانی ژاپن توانست در یک رالی سخت و نفس گیر ۳ بر ۲ آرژانیتن را شکست دهد و به رده ششم جدول جام جهانی صعود کند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین – وحید صابری: این بازی که از ساعت ۵/۳۰ دقیقه امروز در روز هشتم مسابقات پیگیری می شد شاگردان کولاکوویچ در حالی که دو ست را به حریف واگذار کرده بودند با یک کام بک فوق العاده توانستند در سه ست بعدی، آرژانتین را شکست دهند.
 
هنرنمایی شاگردان کولاکوویچ با شکست آرژانتین
تیم ملی کشورمان در این بازی با ترکیب سعید معروف، امیر غفور، امیرحسین اسفندیار، میلاد عبادی‌پور، مسعود غلامی، علی‌اصغر مجرد و محمدرضا حضرت‌پور این بازی را آغاز کرد.

ست اول
در ست اول هردو تیم امتیازات پایاپایی که کسب کردند و در یک رفت و برگشت وناهماهنگی در دریافت توپ این آرژانتین بود که توانست ۸ بر ۶ از ایران پیش بیفتد. در ادامه بازی سرعتی سعید معروف در روی تور باعث شد تا غلامی ایران را در امتیاز ۸ به تساوی بکشاند. روند برتری ایران با بازی خوب غفور در روی تور برای کشورمان ادامه داشت و ایران ۲۰ بر ۱۹ از حریف خود پیش افتاده بود که مصدومیت غفور باعث شد تا یلی وارد زمین شود. همه چیز در عدد ۲۴ به تساوی کشیده شده بود. برتری شاگردان کولاکوویچ در این بازی ادامه داشت و با بازی خوب اسفندیاری در غلامی در نهایت این ست ۲۷ بر ۲۵ به سود ایران پایان رسید.
 

ست دوم
در ست دوم این حریف بود که بازی را بهتر آغاز کرد و همان ابتدا چهار امتیاز از حریف پیش افتاد. در این لحظه فیاضی جای اسفندیاری وارد زمین شد، اما روند برتری آرژانتین همچنان ادامه داشت و نتیجه ۶ بر ۲ بود. بعد از استراحت وقت فنی که ۸ بر ۵ به سود حریف بود با درخشش فیاضی توانست ایران را در عدد ۱۲ به تساوی بکشاند، اما بازهم این آرژانتین بود که از ناهماهنگی بچه‌های ما بهره لازم را برد و با دو امتیاز فاصله به استراحت وقت فنی دوم رفت. در این ست سرویس‌های خوب آرژانتینی‌ها کار را برای بازیکنان ما سخت کرده بود و درنهایت این بازی ۲۵ بر ۲۳ به سود حریف تمام شد.

ست سوم
در ست سوم بازهم این آرژانتین بود که بازهم با درخشش بازیکنانش با ۴ امتیاز از ایران جلو افتاد، اما با تلاش خوب بچه‌ها بخصوص مجرد در روی تور ایران توانست در عدد ۴ به تساوی برسد. روند برتری بچه‌ها در ادامه با دفاع خوب فیاضی کامل شد و ایران ۸ بر ۵ پیش افتاد. دریافت‌های عالی آرژانتینی‌ها در انتهای زمین باعث شد تا دوباره از ایران پیش بیفتند که در یک امتیاز انتقاد معروف به داور بازی باعث شد تا کارت زرد دریافت کند. در ادامه این درگیری با دفاع خوب مجرد و خوشحالی معروف به سمت زمین بازی حریف باعث شد تا داور یک کارت قرمز و یک امتیاز به آرژانتین بده و همین خوشحالی دوباره از سوی حریف به سمت بازیکنان ایران با کارت زرد داور به آرژانتینی‌ها به اتمام رسید. این حواشی باعث شد تا بازی به نفع آرژانتین تمام شود و آن‌ها درنهایت ۲۵ بر ۱۹ ست را از آن خود کنند.

ست چهارم
در ست چهارم با بازی خوب غلامی همان ابتدا ۳ امتیاز از حریف پیش افتادیم. در ادامه روند برتری ایران ۱۱ بر ۸ ادامه داشت و با درخشش بچه‌ها زودتر به عدد ۲۰ رسیدند. مربی آرژانتینی هر چند سعی می‌کرد با تعویض‌های پیاپی درصدد کم کردن فاصله باشد، اما در نهایت این بازی ۲۵ بر ۲۰ به سود ایران به پایان رسید تا همه چیز به ست پنجم کشیده شود.

ست پنجم
در این ست با توجه به انگیزه بچه‌ها و چند اشتباه پیاپی بازیکنان حریف ایران چند امتیاز از حریف خود پیش افتاد. آبشار‌های خوب عبادی پور امتیاز ایران را به ۱۰ رساند هر چند به خاطر عدهماهنگی در انتهای زمین حریف درصدد جبران نتیجه بود، اما درنهایت با تلاش و سخت کوششی شاگردان کولاکوویچ این ست هم ۱۵ بر ۱۰ به سود ایران به پایان رسید تا برد ارزشمند، اما سخت را شاگردان جوان کولاکوویچ تجربه کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار