علی‌آبادی: عرصه مدیریت کشتی باید تغییر می‌کرد
کد خبر: 972715
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00452x
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
گفت وگوی "جوان آنلاین " با پیشکسوت کشتی فرنگی
رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور از صبح امروز به مدت ۳ روز در سالن شهید حقگو بندر امام خمینی (ره) استان خوزستان برگزار می‌شود که این روز‌ها شاهد تغییر و تحولات گسترده‌ای در نسل مدیریتی فدارسیون کشتی پس از انتخاب دبیر به عنوان رئیس فدراسیون هستیم.
سرویس ورزشی جوان آنلاین وحید صابری: رحیم علی آبادی پیشکسوت کشتی فرنگی در گفت وگو با " جوان آنلاین" درباره اوضاع و شرایط کنونی کشتی فرنگی گفت: بعد از روی کار آمدن علیرضا دبیر طبیعی بود که تغییر و تحول زیادی در عرصه مدیریتی در بخش‌های مختلف کشتی بوجود آید. هر کسی که با توجه به تفکراتی که دارد نفرات خودش را در فدراسیون می‌چیند.
علی‌آبادی: عرصه مدیریت کشتی باید تغییر می‌کرد
وی افزود: امروزمی بینیم که همه برای حمایت از کشتی آستین بالا زده اند و گوشه‌ای از کار را گرفته اند تا انشاله بتوانیم کشتی را مثل سابق به اوج خودش بازگردانیم.
علی آبادی در ادامه خاطر نشان کرد: یکی از نقاط قوت دبیر استفاده از جوانان کارنامه دار و با تجربه در عرصه‌های بین المللی است. وقتی حمید سوریان و رنگرز در کنار دبیر باشند فارغ از خون تازه‌ای که به فدراسیون تزریق میشه با توجه به اینکه در عرصه‌های جهانی کاملا شناخته شده هستند می‌توانند در جهت عرصه‌های بین المللی حمایت زیادی به کشتی بکنند برای همین است که معتقدم کشتی پیش از این‌ها می‌توانست با اتکا به جوانانش نسل تازه مدیریتی را شکل می‌داد و از آن‌ها کمک می‌گرفت.

پیشکسوت کشتی فرنگی در ادامه اظهار داشت: البته این ما از ستاره‌های خود در فدراسیون بهره می‌ببریم امری بدیهی است که تا الان از آن استفاده نمی‌کردیم وگرنه در همه جای دنیا یک کشتی گیر مطرح بعد از دوران حرفه‌ای اش از کشتی کنار گذاشته نمی‌شد بلکه با اعتماد از آن‌ها در مسائل مدیریتی و امور اجرایی و فنی آن‌ها استفاده می‌کردند. معتقدم که کشتی ما در این دوره از المپیک کار بسیار سختی پیش رو دارد چرا که و کشتی گیران المپیکی کمک زیادی در این راه می‌توانند داشته باشند.
وی درباره کشتی انتخابی تیم ملی هم گفت: ببینیددر وهله اول مربی باید تشخیص دهد که انتخابی خوب است یا نه، اما من نعتقدم که اگر انتخابی برگزار شود در واقع به همه یک فرصت داده می‌شود تا خودشان را نشان دهند. اام نباید طوری باشد که یک کشتی گیر با تجربه در یک انتخابی کنار گذاشته شود. برای همین است که معتقدم باید انتخابی طی یک فرآیندی برگزار شود تا مشکلی در ترکیب تیم ملی بوجود نیاید. امروز همه باید به کشتی کمک کنند تا در سال المپیک نتایج خوبی در نهایت برای کشتی کسب شود.
علی آبادی درباره حضور حضور موحد در خانه کشتی هم گفت: به هر حال حضور ستاره‌های قدیمی قوت قلبی برای کشتی ما هستند. عبداله موحد یکی از نوابغ کشتی آزاد جهان بودند که افتخارآفرینی‌های زیادی داشتند و حضور آن‌ها در کشتی ایران نعمت است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار