برگزاری "مهرواره کودک ، بازی سلامت " در سمنان
کد خبر: 972582
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00450o
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
در راستای سمنان شهر دوستدار کودک انجام مي شود
"مهرواره کودک ، بازی سلامت "در راستای سمنان شهر دوستدار کودک برگزار می شود .

مریم معتمدی ، معاون شهرسازی و معماری شهرداری سمنان با اعلام این خبر گفت : شهرداری سمنان فعالیتهای خاصی را برای گرامی داشت هفته ملی کودک پیش بینی نموده که برگزاری مهرواره کودک بازی و سلامت یکی از این برنامه هاست .
معتمدی با اشاره به نامزدی احتمالی رسمی سمنان در شهرهای دوستدار کودک ایران ، اعلام کرد : اجرای برنامه های مختلف در حوزه کودک از الویتهای اصلی اداره شهر دوستدار کودک شهرداری سمنان است که به موازات فعالیتهای شهرسازی حوزه کودک پیگیری می شود و می بایست در کنار فعالیتهای عمرانی ، برنامه های فرهنگی و فراغتی مناسبی را برای این قشر از جامعه اجرا نمود .
معاون شهرسازی و معماری شهرداری سمنان با اعلام رضایت از عملکرد دوماهه اداره شهر دوستدار کودک که در ذیل معاونت شهرسازی و معماری تشکیل شده ، خواستار همکاری سایر نهادها و دستگاه های فعال در حوزه کودک با این اداره شد تا با هم افزایی و استفاده از ظرفیتهای موجود بتوان آینده روشنی را برای کودکان شهر رقم زد .
معتمدی در پایان اشاره نمود که از اهداف مهم برگزاری "مهرواره کودک ، بازی و سلامت" ، سلامت سنجی کودکان شهر با بهره گیری از متخصصان مجرب حوزه کودک ، روانشناسان و متخصصین تغذیه است که با برنامه های مختلف فرهنگی ، بازی و خلاقیت همراه بوده و در روزهای پایانی هفته ملی کودک با مشارکت موسسه خیریه مهد کرامت برگزار می شود .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار