تبریک وزیر برای نائب قهرمانی فوتبال ۵ نفره در مسابقات قهرمانی آسیایی
کد خبر: 972581
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00450n
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
به دنبال کسب مقام نائب قهرمانی تیم ملی فوتبال ۵ نفره نابینایان کشورمان، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیروزی غرور آفرین قهرمانان روشندل ایرانی را تبریک گفت.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: در این آمده است: پیروزی غیور مردانی که جهان درونشان به نور لایتناهی پروردگار روشن است برگ زرین دیگری بر تارک ورزش ایران عزیزمان به شمار می‌رود.
درادامه این متن تبریک آمده است: حمایت از روشندلان پاک ضمیر، همواره جزء دغدغه‌های اصلی اینجانب بوده و هست. بر این باورم جامعه هدف به خصوص عزیزان دارای معلولیت حق استفاده از تمامی امکانات رفاهی، شاد زیستن و مشارکت در فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی کشور را دارند. در این مدت که توفیق خدمتگزاری در خانواده عزیز بهزیستی را داشته ام شاهد استعداد شگرف و بی نظیر افراد دارای معلولیت بوده ام. تیم ملی فوتبال ۵ نفره نابینایان عزیز در مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان نایب قهرمان نشان دادند که با بازی جوانمردانه کسب سهمیه پارالمپیک ٢٠٢٠ توکیو با عزمی راسخ ممکن است. از خداوند بزرگ موفقیت و سربلندی عزیزان ورزشکار روشندل را خواهانم. امیدوارم همیشه بر مدار خدمت به فرزندان عزیزم با چشم دل باشم که چه تماشایی است دنیایی که من چشم‌های تو باشم و تو شفیع من با چشم دلت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار