وقتی نفس ویلموتس گرفت!
کد خبر: 972570
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00450c
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
حضور متفاوت سرمربی بلژیکی در تمرینات تیم ملی فوتبال
سرمربی بلژیکی این روز‌ها در تمرینات تیم ملی فوتبال برای بازی با کامبوج و بحرین حضور متفاوتی دارد و نقش جدی در تمرین دادن ملی‌پوشان دارد تا جایی که در تمرین دیروز چند بار به نفس‌نفس زدن افتاد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین- سعید احمدیان: کمپ شماره ۲ تیم‌های ملی فوتبال در مجموعه ورزشی آزادی تهران این روز‌ها بار دیگر میزبان ویلموتس و شاگردانش است، بهانه آن هم بازی با کامبوج و بحرین در انتخابی جام جهانی است. ۱۸ مهر در تهران تیم کشورمان میزبان کامبوج است و ۲۳ مهر در منامه به مصاف بحرین می‌رود. تمرینات تیم ملی برای این دو مسابقه هم از یک شنبه شروع شده و دیروز هم ادامه پیدا کرد، این بار با حضور رسانه‌ها که خبرنگاران و عکاسان خودشان را به غرب تهران فرستاده بودند تا از آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال گزارش و عکس تهیه کنند تا فلاش دوربین‌ها سکوت کمپ شماره ۲ مجموعه آزادی را بشکند. با وجود استقبال زیاد رسانه ها، اما ویلموتس و بازیکنان تیم ملی ترجیح دادند دیروز روزه سکوت بگیرند و خودشان را ممنوع المصاحبه کنند تا خبرنگارانی که خودشان را به آزادی رسانده بودند تنها گزارش تمرین را به رسانه‌های‌شان مخابره کنند!
با این حال در حالی تمرین آغاز شد که بر خلاف کی روش، سرمربی جدید تیم ملی حضور فعالی در تمرین دارد، این طور نیست که مارک ویلموتس مانند سرمربی پرتغالی گوشه‌ای بنشیند و با داد و بیداد فرامین تاکتیکی اش را به بازیکنان دیکته کند، او هم مانند کمک مربیان دیگر تیم ملی در تمرینات ملی پوشان مشارکت می‌کند تا ملی پوشان با دیدن تلاش‌های سرمربی شان، پرانگیزه‌تر دستورات تمرینی اش را اجرا کنند. هرچند ویلموتس با توجه به کیلو‌های اضافه و سنی که دیگر از او گذشته توان روز‌های جوانی اش را نداشت و نفس نفس زنان هرچند دقیقه یک بار به کنار زمین می‌آمد و تقاضای آب می‌کرد. با این حال همین حضور پررنگ ویلموتس در تمرینات نشان می‌دهد که سرمربی جوان بلژیکی می‌خواهد بیشتر از آنکه یک مربی باشد و از بالا به پایین به شاگردانش نگاه کند، می‌خواهد کنارشان باشد و نقش جدی و فعال تری در تمرینات داشته باشد. مانند دیروز که هرچند در زمانی از تمرین نفس اش گرفت، اما همین شور و انگیزه این سرمربی جوان می‌تواند کلید موفقیت تیم ملی در بازی‌های آینده تیم ملی باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار