آقای وزیر پرسپولیس کسی در حد کاشانی می خواهد
کد خبر: 972456
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044ym
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹
پس از مدت ها جر و بحث با وزار ت ورزش بر سر زمان بازنشستگی مدیران ورزش تازه خبر رسید که مجلس به زودی اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی را به تصویب خواهد رساند یا به تصویب رسانده و آماده ابلاغ به دستگاه ورزش است.
سرویس ورزشی جوان آنلاین - یاداشت-وحید صابری : بر اساس این مصوبه روسای فدراسیون ها مشمول طرح قانون بازنشستگی نمی شوند چون فدراسیون ورزشی در نقش نهاد غیر دولتی است که توسط نهادهای مردمی تحت عنوان NGOفعالیت می کنند.

هرچند منتقدین بر این باورند که این طرح را معاونین وزیر و افراد ذینفع برایش تلاش می کنند ولی هرچه هست در نهایت قضیبه به سود ورزش است.

شنبه گذشته و در مراسم تشییع زنده یاد جعفر کاشانی مشخص شد که مدیران مردمی و کاربلد چقدر در بین مردم و رسانه ها جایگاه دارند و مدیران تحمیلی و بدون کارنامه چقدر.

با رفتن جعفر کاشانی اکنون جایگاه ریاست هیات مدیره پرسپولیس خالی است و اگر وزیر ورزش کمی با دقت به همین مراسم روز شنبه نگاه کند خیلی زود جانشین کاشانی را باید همین امروز از بین همان جمعیت انتخاب کند چون پرسپولیس تیم بزرگی است و نیاز به افرادی بزرگ دارد.

داریوش مصطفوی و دادکان و برخی از پیشکسوتان پرسپولیس اگر این سمت را بپذیرند بی شک با برشی که دارند می توان پرسپولیس را از تنگناها بسلامت عبور دهد افرادی کاربلد و باتجربه ای که آشنا به دیپلماسی فوتبال هستند کسانی که با تجربیات گران سنگ از دوره های مختلف و دارا بودن ارتباطات عالی با همه نهادهای داخلی و بین المللی فوتبال می تواند یک وزنه و اعتبار برای پرسپولیس باشند.

لطفا آقای وزیر دنبال استانداران بازنشسته و از کار بیکار شده نروید چرا که تا همین جا هم آنها به ورزش لطمات جبران ناپذیری زده اند.پرسپولیس کسی در حد کاشانی می خواهد.

نگاه کنید به اوضاع و احوال ورزشگاه بزرگ انقلاب ، به وضعیت صندوق حمایت از قهرمانان و به دیگر جاهایی که در نقش حیات خلوت و صندوق پس انداز ورزش هستند و ببینید با مدیرانی که از بیرون ورزش آورده اند چه به حال و روز ورزش در آورده اند تا شاید برای پرسپولیس به فکر یک رییس هیات مدیره ای کاردان بیفتید.

پرسپولیس امروز با مشکلاتی که دارد نیازمند کسی است که مدیریت کلان در فدراسیون فوتبال را درک کرده باشد ، دارای تحصیلات عالیه باشد و با دیپلماسی ورزشی دست همه دلالان را از باشگاه قطع کند نه اینکه دلالان مربیان و بازیکنان دست چندم را غالب تیم بزرگ پرسپولیس کنند.


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار