تخصیص 257 میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های ملی و استانی
کد خبر: 972377
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044xV
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: 257 میلیارد تومان اعتبار از محل سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان اردبیل اختصاص یافت که این اعتبار برای تکمیل پروژه‌های ملی خاص و استانی ویژه در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، داود شایقی در جلسه بررسی اعتبارات پروژه‌های عمرانی در اردبیل اظهار داشت: 257 میلیارد تومان اعتبار از محل سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان اردبیل اختصاص یافته که با تخصیص این اعتبارات شاهد پیشرفت مناسب در اجرای پروژه‌های هدف خواهیم بود.

وی افزود: این اعتبار برای تکمیل پروژه‌های ملی خاص و استانی ویژه در نظر گرفته شده است که با پیگیری استاندار اردبیل، مجمع نمایندگان استان در مجلس و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل تحقق یافته و امیدواریم با تزریق آن پروژه‌های متعدد فعال شوند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل تصریح کرد: بخشی از این منابع برای تکمیل پروژه راه آهن اردبیل به میانه اختصاص می‌یابد تا در کنار فاینانس داخلی بانک ملی بتوانیم راه‌آهن اردبیل را سال آینده به سرانجام برسانیم.

شایقی در مورد احداث و بهسازی راه‌های مواصلاتی استان اردبیل بیان کرد: توسعه بزرگراه‌ها یکی از برنامه‌های اصلی مدیران ارشد استان اردبیل است که همچنان با تامین منابع ملی و استانی سعی بر ایمن‌سازی و دوبانده کردن محورهای شمالی و جنوبی استان است.

وی گفت: به دنبال سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان اردبیل در بهمن ماه سال گذشته بخشی از این منابع به تاسیسات فاضلاب شهرهای استان و پروژه‌های آبرسانی به مناطق مختلف استان اختصاص می‌یابد تا شاهد تکمیل و راه‌اندازی این مجموعه‌ها باشیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل اظهار کرد: قرار است از محل این اعتبارات چندین مجتمع فرهنگی و هنری نیمه تمام در اردبیل به ویژه تالار شهر تکمیل و شرایط مطلوبی در راه‌اندازی آن مهیا شود.

وی گفت: از محل این اعتبارات بخشی نیز به مطالعه و ابنیه سدها و همچنین ساختمان شبکه‌های زهکشی فرعی و آبیاری به ویژه پروژه عظیم مغان اختصاص خواهد یافت تا این مجموعه اشتغالزا آماده بهره‌برداری شود.

شایقی افزود: با تکمیل بیمارستان ترومای اردبیل در آینده‌ای نزدیک این پروژه بهداشتی و درمانی استان در اختیار اهالی قرار خواهد گرفت تا یکی از مجموعه‌های مجهز استان به مراجعین ارائه خدمات کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل در مورد خرید تجهیزات ILS برای فرودگاه اردبیل اظهار کرد: از محل اعتبار سفر  نوبخت به استان اردبیل این تجهیزات مدرن در فرودگاه اردبیل راه‌اندازی می‌شود تا کیفیت ارائه خدمات به شهروندان ارتقا یابد.

وی بیان کرد: از محل اعتبارات سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به این استان منابع مورد نیاز برای احداث و تجهیز دانشکده ادبیات و علوم انسانی مهیا می‌شود تا این پروژه علمی و دانشگاهی نیز به سرانجام برسد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار