آینده قانونمند اصفهان با همیاران پلیس
کد خبر: 972337
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044wr
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان :
سرهنگ محمدرضا محمدی گفت : رویکرد و راهبرد اساسی نیروی انتظامی ارائه آموزش فرهنگی ترافیکی به دانش آموزان است و انشاءالله استان اصفهان با همیاران پلیس آینده ای قانونمند دارد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در همایش تجلیل از نمونه های ترافیکی بیان داشت: کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان ضمن حضور در مدارس ، قوانین راهنمایی و رانندگی را به دانش آموزان ارائه و از سنین کودکی این قوانین را در وجود آنها نهادینه می کنند.

سرهنگ محمدرضا محمدی افزود: فراگیری و بکارگیری قوانین از سنین کودکی باعث نهادینه شدن می شود و سالیان آینده جامعه ای قانونمند خواهیم داشت .

این مقام انتظامی بیان داشت : برنامه هایی پیش بینی شده که کارشناسان پلیس در مدارس حاشیه خیابان های اصلی و مکان هایی که نیاز بیشتر به آموزش دارند حضور و دانش آموزان پس از آموزش های لازم به عنوان همیار پلیس در جامعه حضور خواهند یافت.

سرهنگ محمدرضا محمدی اضافه کرد:راهبرد اساسی نیروی انتظامی ارائه آموزش فرهنگی ترافیکی به دانش آموزان است واستان اصفهان با همیاران پلیس آینده ای قانونمند دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان در پایان از شهروندان خواست ، قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند به امید اینکه استان اصفهان یک استان پیشتاز در قانونمندی و قانونمداری باشد وتلفات جانی و مالی ناشی از تصادفات رانندگی کاهش یابد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار