گسترش فعالیتهای فرهنگی حوزه کودک در سمنان
کد خبر: 971947
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044qZ
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹
در راستای اجرای برنامه های "سمنان، شهر دوستدار کودک" انجام شد
شهرداری سمنان و کانون پرورش فکری کودکان استان سمنان با هدف هم افزایی دو مجموعه در راستای اجرای برنامه های شهر دوستدار کودک تفاهم نامه همکاری امضاء کردند .
حسین بابامحمدی

در این نشست که با حضور سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان و تعدادی از مدیران شهرداری و نبی اله خدابخشی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان استان سمنان و مدیران این سازمان برگزار شد، شهردار سمنان به زمینه‌های همکاری دوجانبه در حوزه کودک اشاره کرد و گفت: ظرفیت خوبی در راستای ایجاد زیرساختهای مخصوص کودکان در شهر وجود دارد که می توان با استفاده از فرصتهای پیش روی شهرداری و کانون و در راستای شهر دوستدار کودک ، گام های اساسی برداشت .
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان استان سمنان نیز در این نشست با بیان اینکه یکی از رویکردهای جدی کانون برقراری ارتباط با نهادهای دیگر و اجرای برنامه های مشترک است و امضای تفاهم‌نامه با دستگاه‌های گوناگون با همین هدف انجام می‌شود گفت: مخاطب اصلی برنامه های کانون ، کودک و نوجوان است و حرکت شهرداری در راستای شهر دوستدار کودک نیز با برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مشترک می تواند استمرار داشته باشد .
در پایان این نشست، تفاهم‌نامه همکاری فرهنگی و آموزشی بین شهرداری سمنان و کانون پرورش فکری کودکان استان سمنان و در راستای شهر دوستدار کودک به امضای دو طرف رسید.
شایان ذکر است موضوع كودكان از سال 1990 در سازمان ملل متحد به صورت جدي مطرح و پيمان حقوق كودك شامل ۵۳ بند امضا شد. ابتکار شهرهای دوستدار کودک در ایران از سال ۱۳۹۷ در دستور کار وزارت کشور قرار گرفته و سمنان نیز یکی از نامزدهای احتمالی اجرای پایلوت مطرح است .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار