بازی احمقانه تحریم‌ها را متوقف کنید
کد خبر: 971508
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044jU
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
بیانیه شدیداللحن روسیه خطاب به دولتمردان آمریکا:
در بیانیه وزارت خارجه روسیه آمده است: حمله به روسیه بی پاسخ نخواهد ماند. در عین حال، ما از سیاستمداران آمریکایی می‌خواهیم تا به بازی‌های احمقانه تحریم که بی نتیجه است، پایان دهند و به موضع مبتنی بر عقل سلیم بازگردند.
سرویس بین الملل جوان آ‌نلاین: وضع تحریم‌های جدید علیه دو تبعه روس، سه شرکت و سه فروند هواپیما از سوی وزارت خزانه داری آمریکا به بهانه ارتباط با مداخله ادعایی مسکو در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا خشم مقامات کرملین را برانگیخت تا جایی که مسکو وضع این تحریم‌ها را بازتاب یک بحران سیاسی در واشنگتن خواند.

وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد: «آنچه که بوروکرات‌های واشنگتن را وادار ساخت که این تحریم‌ها را وضع کنند، و اینکه چه ارتباطی میان هواپیماها- آنگونه که گفته شده- با مداخله در انتخابات آمریکا وجود دارد- هنوز مشخص نیست».

دیپلمات‌های روسیه همچنین خاطرنشان کردند که آمریکا اشخاص معینی را دوبار و حتی سه بار مورد تحریم قرار دادند و مدعی شدند که «طراحان این تحریم‌ها یا فاقد قوه ابتکارند یا با فهرست‌های چندگانه خود گیج و سردرگم شده اند».

وزارت خارجه روسیه همچنین اعلام کرد که پویش تحریم‌های بی پایان واشنگتن علیه مسکو نشانه‌ای دال بر وجود یک بحران عمیق سیاسی در آمریکا است و اینکه «بخشی از تشکیلات واشنگتن» از استعاره ضد روسیه برای دستیابی به «اهداف فرصت طلبانه خود» استفاده می‌کند.

به رغم آنکه مسکو از آمریکا می‌خواهد تا «بازی‌های تحریم» را متوقف کرده و در گفتگویی معنادار مشارکت نماید، از آمادگی خود برای اقدام متقابل خبر داد.

در بیانیه وزارت خارجه روسیه آمده است: «همچون قبل، حمله به روسیه بی پاسخ نخواهد ماند. در عین حال، ما از سیاستمداران آمریکایی می‌خواهیم تا به بازی‌های احمقانه تحریم که بی نتیجه است، پایان دهند و به موضع مبتنی بر عقل سلیم بازگردند».
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار