سیفی: کسب مدال طلا وظیفه من است
کد خبر: 971364
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044hA
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
دارنده چهار مدال طلای ووشوی جهان گفت: سختی‌های زیادی را متحمل شدم و به خاطر تولد دخترم به دنبال بهترین نتیجه و پنجمین مدال طلای جهان هستم.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: محسن محمدسیفی در خصوص شرایط ملی‌پوشان در آستانه پانزدهمین دوره رقابت‌های ووشو قهرمانی آسیا اظهار داشت: خدا را شکر شرایط بسیار خوبی داریم و در مدت برگزاری اردو‌ها تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. قطعا در فرصت باقی مانده یکسری تمرینات را انجام خواهیم داد که تبدیل این همه تمرین به توان، قدرت، سرعت و انفجار منجر می‌شود و با آمادگی ۱۰۰ درصد وارد مسابقات قهرمانی جهان می‌شویم.

وی افزود: به اینکه چه اتفاقی قرار است در مسابقات قهرمانی جهان بیفتد فکر نکردم، اما قطعا محسن سیفی بازیکنی است که تمام تلاش خود را انجام خواهد تا بهترین اتفاق رقم بخورد. سه ماه شرایط سختی تمرینی را در اردو‌ها پشت سر گذاشتم و از خانواده دور بودم و آسیب دیدگی داشتم. بعد از عمل جراحی خیلی خیلی شرایط سختی داشتم که دوباره به اوج آمادگی برسم. همه این سختی‌ها به علاوه تولد دخترم انگیزه خواهد شد تا همه تلاشم را برای او انجام بدهم تا بهترین نتیجه را کسب کنم.

سیفی در خصوص رسیدن به عنوان پرافتخارترین ووشو کار دنیا گفت: هیچ وقت به این داستان‌ها فکر نکردم. البته این رکورد‌ها جذاب است، اما هیچ وقت ذهن خود را درگیر این مسائل نکردم. در حال حاضر نیز در تاریخ ووشو دنیا ورزشکاری را نداریم که چهار مدال طلا و سه مدال طلای بازی‌های آسیایی را کسب کرده باشد.

دارنده چهار مدال طلا و یک نقره مسابقات جهانی ادامه داد: خدا شاهد است که هیچ وقت به این داستان‌ها فکر نکردم و همیشه به دنبال این بودم در هر مسابقه‌ای بهترین عملکرد و نتیجه را کسب کنم و جواب زحمات کادرفنی، استاد اوجاقی و رئیس فدراسون ووشو را بدهم. فکر می‌کنم کسب مدال طلا وظیفه است و کاری خاص نیست.

سیفی در خصوص ریسک چینی‌ها برای استفاده از یکی از ۵ سهمیه خود در وزن او گفت: در چین اینگونه نیست که به حریفان دیگر فکر کنند و بر اساس شرایط فدراسیون و باندبازی‌های خود سهمیه‌هایی را به استان‌ها می‌دهند و فکر می‌کنم خالی از لطف نباشد که پنجمین مدال طلای جهان با شکست چینی‌ها باشد. قطعا احساس خوبی است که وقتی در کشور چین موفق به کسب مدال طلا می‌شوید، بازیکن این کشور در کنار شما حضور داشته باشد.

کاپیتان تیم ملی ووشو در خصوص شانس ووشو ایران برای تکرار عنوان قهرمانی دوره گذشته و کسب ۸ مدال طلا در بخش آقایان و بانوان گفت: به همه بچه‌ها چه در بخش بانوان و آقایان امیدوار هستم. هر ۵ بازیکن آقایان بازیکنان خوبی هستند که طلای بازی‌های آسیایی، طلای جهان و طلای جوانان جهان را در کارنامه خود دارد و در عین جوانی باتجربه هستند. این تیم در عین جوانی بسیار باتجربه است و امیدوارم بهترین اتفاق را رقم بزنیم.

دارنده سه مدال طلای بازی‌های آسیایی خاطرنشان کرد: قطعا کسب ۸ مدال طلا دور از دسترس ما نیست. شرایط تمرینی ما به گونه‌ای بوده است که در بخش مردان هر ۵ مدال طلا را کسب کنیم. همه بچه‌ها استحقاق کسب مدال طلا را دارند و ما با انگیزه کسب ۸ مدال طلا در دو بخش آقایان و بانوان ساندا به چین می‌رویم.

سیفی در خصوص راهنمایی بازیکنان جوان تیم ملی گفت: واقعیت این است که ما همه چیز را از بزرگتر‌های خود یاد گرفتیم. در ۱۸ سالگی و جوانی کسی مثل حسین اوجاقی هم تیمی و کاپیتان ما در کنار سایر بزرگتر‌ها بود که ما را راهنمایی می‌کرد. این موضوع از آن‌ها به ما رسیده است و فکر می‌کنم کار خاصی انجام نمی‌دهم و تنها به عنوان انجام وظیفه تلاش می‌کنم روحیه کوچکی به بچه‌ها بدهم.
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار