جام‌بزرگ: امیدوارم سهمیه‌های بیشتری بگیریم
کد خبر: 970966
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044ak
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
بانوی ملی‌پوش تیراندازی ایران گفت: با توجه به اینکه کشور‌های محدودی در آسیا سهمیه تفنگ سه وضعیت را گرفته‌اند، در مسابقات دوحه کار سختی پیش رو داریم.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: مه‌لقا جام بزرگ درباره شرایط تمرینی‌اش برای حضور در مسابقات دوحه به عنوان آخرین رقابت کسب سهمیه المپیک توکیو، گفت: ایران در تفنگ بادی ۲ سهمیه خود را کسب کرده و در بخش بانوان فقط سهمیه تفنگ سه وضعیت مانده است. در آسیا هم بیشتر کشور‌ها در تفنگ بادی سهمیه گرفته‌اند و فکر می‌کنم ۳-۴ سهمیه توسط آسیایی‌ها در تفنگ سه وضعیت کسب شده باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه کشور‌های زیادی از آسیا هستند که هنوز در سه وضعیت سهمیه نگرفته‌اند ما در رقابت‌های قاره‌ای آسیا در دوحه کار سختی داریم.

بانوی تیراندازی کشورمان درباره اینکه رکوردهایش در تمرینات چطور است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فشنگ نیست ما به صورت خشک تمرین می‌کنیم به همین دلیل نمی‌توانم بگویم از رکوردهایم راضی هستم یا خیر. البته فدراسیون اعلام کرده قبل از رقابت‌های قاره‌ای قرار است در هانوفر اردویی برگزار کند در این صورت این اردو به ما کمک زیادی می‌کند. تیراندازان ما زحمت زیادی می‌کشند که امیدوارم با برگزاری اردوی هانوفر بتوانیم در دوحه سهمیه‌های بیشتری را بگیریم.جام‌بزرگ درباره وضعیت آسیب‌دیدگی‌اش، عنوان کرد: قرار بود چندین جلسه فیزیوتراپی داشته باشم تا پزشک ببیند آیا به عمل نیاز هست یا نه. با توجه به مسابقات جهانی برزیل این فرصت فراهم نشد تا فیزیوتراپی را کامل بروم. اگر پایم یاری کرد و به مسابقات دوحه رسیدم، پس از آن دوباره درمانم را پیگیری می‌کنم.

بانوی تیرانداز ایران درباره اینکه آیا از رکوردهایش در مسابقات جهانی ریو راضی بوده، گفت: با توجه به اینکه من یک سال نبودم و بعد از بازگشت فرصت زیادی برای تمرین نداشتم فکر می‌کنم اوضاع خوبی داشتم، اما باز هم باید در این مورد نظر مربی را پرسید
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار