عملیات ظفر 77 در اصفهان انجام شد
کد خبر: 970827
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044YV
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان:
سرهنگ حسین زاده از دستگیری 276 خرده فروش مواد مخدر و معتاد متجاهر در عملیات یک روزه ظفر77 توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، جانشین فرمانده انتظامی استان،  گفت: با شروع فصل پائیز و آغاز ماه مهر چیزی نزدیک به 840 هزار نفر از دانش آموزان استان اصفهان به مراکز آموزشی مراجعه می کنند و به این افراد تعداد زیادی از معلمان و مربیان نیز اضافه می شوند که در این راستا نیروی انتظامی هم طرح ها و برنامه های خود را به شکل دیگری اجرا می کند.

سرهنگ حسین حسین زاده افزود: یکی از موضوعاتی که در کنار سایر مسایل اساسی که پلیس استان به آن فکر کرده و برای آن برنامه ریزی می کند این است که والدین دانش آموزان از حضور فرزندان خود در محیط های آموزشی دغدغه موضوع مواد مخدر نداشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: زنگ نشاط مهر در استان اصفهان و در سراسر کشور عزیزمان به صدا در آمد و طبیعتاً پلیس باید با برنامه ریزی منظم و دقیق از حضور افرادی که آلوده به مواد مخدر هستند و یا به عنوان خرده فروش مواد افیونی شاید برای دانش آموزان کمین کرده باشند باید برنامه ریزی می کرد .

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در همین رابطه پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان همگام با بازگشایی مدارس عملیات ویژه و ضربتی را در حاشیه کلانشهر اصفهان و برخی از شهرهای بزرگ استان اجرا کرد که در این عملیات یک روزه تعداد 276 نفر از خرده فروشان و سخت معتادان متجاهر را شناسایی و دستگیر کرد.

وی با بیان اینکه 140 نفر از این افراد خرده فروش مواد مخدر بودند اظهار داشت: در این عملیات طی بازرسی از مخفیگاه های افراد خرده فروش، مقدار 10 کیلوگرم انواع مواد مخدر که به صورت بسته های در حال آماده فروش بودند کشف شدند.

سرهنگ حسین زاده خاطر نشان کرد: به مردم عزیز اطمینان می دهیم، محیط های آموزشی توام با امنیت و آرامش خواهد بود و ما به عنوان حافظان مال، جان و ناموس آنان اجازه نخواهیم داد که افراد آلوده به مواد مخدر به محیط های آموزشی نزدیک شوند.

سرهنگ حسین زاده گفت: کلیه واحدهای انتظامی، از جمله کلانتری ها، پاسگاه ها، پلیس مبارزه با مواد مخدر، نمایندگان پلیس مبارزه با مواد مخدر مستقر در کلانتری ها و پاسگاه ها با جدیت این طرح را دنبال می کنند و متولی اصلی این طرح نیز پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان است.

جانشین فرمانده انظامی استان در خصوص اینکه مردم چگونه می توانند اطلاعات خود در زمینه خرید و فروش مواد مخدر را به پلیس اطلاع دهند گفت: اگر مردم با مصادیقی از فعالیت مجرمانه در حوزه مواد مخدر مواجه شدند سریع ترین و آسان ترین راهی که می توانند به ما اطلاع دهند تماس با شماره تلفن 110 است و مطمئن باشند که هر زمان به ما خبر دهند ماموران پلیس با دقت و سرعت به امدادخواهی عنایت ویژه خواهند داشت.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار